به گزارش صبح توس؛  پیش از امروز همزمان با هفته شورای آموزش و پرورش مراسم نواختن زنگ شورای آموزش و پرورش در دبستان گلهای عترت خلیل آباد نواخته شد.

 

حسن صداقتی در حاشیه برگزاری این مراسم که با حضور مسئولان شهرستان و اعضای شورای آموزش و پرورش همراه بود در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس ارزیابی انجام گرفته در استان از عملکرد شهرستان ها، شورای آموزش و پرورش خلیل آباد موفق به کسب رتبه برتر در گروه سه استان شد.

 

وی ضمن گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش ۲۴ لغایت ۳۰ دی ماه با اشاره به عملکرد شورای شهرستان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: شورای آموزش و پرورش خلیل آباد در سال 94 نیز موفق به کسب رتبه اول در سطح استان شد.

 

مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش به منظور پیشبرد هرچه بهتر اهداف و تجمیع پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان شکل گرفت، تصریح کرد: تاکنون 96 درصد مصوبات شورا عملیاتی شده و مصوبات بیشتر در زمینه رفاهی، اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، آموزشی و غیره بوده است.

 

وی با تأکید بر اینکه شهرستان خلیل آباد بر همین اساس جزو شورای برتر در استان قرار گرفت، بیان کرد: در چند سال گذشته این دومین بار است که خلیل آباد این مقام را کسب می‌کند و این موفقیت در سایه تعاملات اعضا بود که با حضور خود و عملی کردن مصوبات نیز سهم بسزایی در کسب این مقام داشته اند.

 

صداقتی با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش مهم‌ترین مرجع در خصوص برنامه ریزی برای حوزه آموزش است، عنوان کرد: در این شورا علاوه بر حضور مسئولان آموزش و پرورش، تعدادی از مدیران ادارات و سازمان های دولتی و حتی اشخاص حقیقی عضویت دارند.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه اگر قرار باشد کشوری در مسیر اقتصادی، اجتماعی و سیاسی به توسعه برسد مسیر آن از حوزه فرهنگی میسر می شود، تشریح کرد: تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، بیشترین اثرات را در تحولات و دگرگونی های آینده آموزش و پرورش به دنبال دارد.

 

انتهای پیام/