به گزارش صبح توس؛ یازدهمین جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر قوچان با حضور پژوهشگران عمران دانشگاه صنعتی این شهر ظهر امروز در محل اتاق جلسات شورای شهر برگزار شد.

 

آرش شرفی، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر قوچان در این جلسه با تاکید بر ضرورت مرمت و بهسازی آثار تاریخی این شهرستانف اظهار کرد: طرح بهسازی بافت تاریخی گرمابه بهار واقع در خیابان شهید بهشتی باهمکاری اداره میراث فرهنگی و دانشگاه صنعتی در دستور کار اجرایی این کمیسیون قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه طرح ترمیم و بازسازی تپه نادری و یخچال قدیمی از اولویت های اجرایی این کمیسیون می باشد و درحال پیگیری است، افزود: طرح بازسازی مسیر بولوار طالقانی واحداث دوربرگردان در دو طرف این بلوار، با پیگیری های کمیسیون عمران درحال اجراست.

 

وی با تاکید بر ضرورت بررسی عملیات پیاده روسازی خیابان های اصلی و چگونگی اجرای فضای سبز در بلوار آیت الله طالقانی، تصریح کرد: تفکیک پیاده رو از آسفالت معابر، ایجاد لاین ویژه در ضلع غربی میدان امام خمینی(ره) از جمله مباحث تخصصی این کمیسیون است که در راستای زیباسازی، رفاه حال شهروندان و عمران آبادانی شهردر حال پیگیری جهت اجرا می باشد.

 

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر قوچان با اشاره به ضرورت عقب نشینی خیابان ها و بازگشایی معابر در مسیرهای پرتردد، تاکید کرد: طرح عقب نشینی املاک خیابان گوهرشاد در دستور کار این کمیسیون قرار گرفته است و در دست بررسی اعضای این کمیسیون می باشد.

 

انتهای پیام/