به گزارش صبح توس؛ صبح امروز اولین جلسه ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر با حضور جمعی از مسئولین محلی شهرستان رشتخوار در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام محمود عمرانی، مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت پیشاپیش دهه مبارک فجر گفت: باید وحدت و اتحاد بین مسئولین و مردم بیش از پیش باشد، که این اتحاد به برکت خون شهدا مویثر است.

وی در رابطه با انقلاب اسلامی و هدف امام(ره) در به ثمره رساندن این انقلاب گفت: امام (ره) به دنبال عزت بخشیدن به دنیای اسلام بود، اسلامی که تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، یک اسلام رحمانی و آمریکایی شده بود، امروز عزت اسلام به اتحادی است که باید بین مسلمانان به وجود بیاید.


در ادامه خالقداد عرب، فرماندار شهرستان رشتخوار ضمن گرامیداشت پیشاپیش ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: قبل از انقلاب بی‌توجهی به دین بود، که رشادت‌های امام(ره) از سال 42 به بعد موجبات پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد.


وی با اشاره به اینکه امروز چشم تمام مستضعفان جهان به‌نظام جمهوری اسلامی ایران است، یا تأکید بر تلاش هرچه بیشتر مسئولین و مردم در راستای اهداف انقلاب، افزود: امروز اگر آمریکا روزبه‌روز به میزان دشمنی خود با نظام جمهوری اسلامی ایران می‌افزاید به دلیل به خطر افتادن منافعش به همراه برخی از کشورهاست.


فرماندار شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه تمرکز اصلی دشمن امروز در نفوذ بر افکار جوانان ما است، اظهار داشت: دشمن امروز بیکار نمی‌نشیند و بر دشمنی و عداوت خود می‌افزاید، که به خیال باطل خود به جشن بزرگ انقلاب ما خدشه‌ای وارد کند، دشمن امروز فکر جوان ما را نشانه رفته، امروز باید در حوزه فرهنگ بیش‌ازپیش کار و تلاش کنیم.


عرب با تاکید بر برنامه ریزی هر چه باشکوه تر در برپایی گرامیداشت دهه فجر در سطح این شهرستان گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید با برنامه ریزی هر چه بیشتر و بهتر در استقبال از این ایام، رشادت ها و بزرگی های پیروزی انقلاب را به جوانان نشان دهیم.

 

انتهای پیام/