به گزارش صبح توس؛ طبقه سوم و بخش خیریه بخش زایمان زنان بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) نیشابور با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان بازسازی و تجهیز شد.

 

بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) در راستای ارتقاء سلامت مردم شهرستان نیشابور از سال1360در این شهرستان راه اندازی شده که خدمات مناسبی هم به مردم این شهر ارائه داده است.

 

فدائیان، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور در خصوص این بیمارستان گفت: این بیمارستان موقوفه است ودر قسمتی از تکیه ابوالفضلی(ع) ایجاده شده است و خدمات عمومی و تخصصی خوبی را به مردم ارائه می دهد.

وی ادامه داد: عملیات تخصصی جراحی چشم که تاکنون در بیمارستان های مجهز مراکز استان های انجام می شده است برای اولین بار در نیشابور و در این بیمارستان صورت گرفته است.

 

رضا غرویان، رئیس این بیمارستان گفت: به همت هیئت امنا و اداره اوقاف نیشابور طبقه سوم این بیمارستان با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان بازسازی و تجهیز شده و کارهای مقاوم سازی در برابر زلزله با تخریب و بازسازی طبقه سوم صورت گرفته است.

 

وی افزود: بخش های اتاق عمل و زایشگاه ایمن اتاق های خصوصی زایمان اضافه شده که خدمات زایمان طبیعی را به صورت رایگان انجام می دهیم.

غرویان با اشاره به اینکه توسعه تخت های بیمارستانی به75تخت و ایمن سازی بیمارستان از برنامه های آتی این بیمارستان است، خاطرنشان کرد: همچنین به طور همزمان به روز رسانی تجهیزات پزشکی بیمارستان با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال  انجام شده است.

 

رئیس این بیمارستان گفت: این بیمارستان مفتخر است طی سال 95 بیش از هفت هزار عمل جراحی  را انجام دهد وخدمات خوبی را به شهروندان فهیم نیشابوری وشهرهای اطراف ارائه کند.

 

انتهای پیام/