به گزارش صبح توس؛ صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دهه مبارک فجر شهرستان بردسکن در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

دراین جلسه علی نیا، فرماندار بردسکن به برگزاری هرچه باشکوه راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و گفت: یکی از نقشه های دشمن برای کشور عزیزمان ایران نا امید کردن مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی است.دشمن سعی دارد تا خدمات ارزنده انقلاب اسلامی به مردم را کم رنگ جلوه داده  و به گونه ای در ذهن مردم این اقدام تداعی کند که نظام اسلامی ناکارآمد است و این وظیفه ما است که با سعی و تلاش و کار رسانه ای این اجازه را به دشمن ندهیم.

 

وی ادامه داد: مردم کشور ما در محکومیت اقدامات منافقان و دشمنان کشور حماسه ای دیگر آفریدند و در این زمینه از مردم شهرستان نیز تقدیر و تشکر کرد که با توجه به زمان کوتاه جلسه تصمیم گیری و اطلاع رسانی جهت حضور در مراسم محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور گسترده خود در این مراسم شرکت کردند.

 

علی نیا تاکید کرد: دشمن از حضور در صحنه مردم بیم و هراس دارد و امسال باید این مراسم باشکوه تر برگزار شود و همه دستگاه برای اجرای هرچه بهتر شدن کمک کنند.

 

در ادامه فرماندار بردسکن به طرح های مهم و قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه مبارک فجر اشاره کرد و اظهار داشت: در بردسکن 60پروژه با اعتبار بالغ بر 109 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد که اهم آنها شامل افتتاح فاز دوم کارخانه نساجی ،افتتاح طرح توسعه معدن مس تکنار،افتتاح کارخانه فرآوری مس در چشمه هادی و دو مرکز مربوط به بهداشت و درمان می باشد.

انتهای پیام/.