به گزارش صبح توس؛ تیم دوومیدانی خراسان رضوی موفق به کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی شد.

 

مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور در بخش آقایان که با شرکت ورزشکارانی از استان های سراسر کشور در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد با قهرمانی تیم تهران الف و نایب قهرمانی خراسان رضوی به پایان رسید.

 

تیم های آذربایجان شرقی، کرمانشاه، خوزستان، مازندران، فارس و لرستان نیز به ترتیب عنوان های سوم تا هشتم را کسب کردند.

 

در این مسابقات شاهین مهردلان موفق به کسب طلا در پرتاب وزنه شد، مهدی اختیار آبادی در پرش ارتفاع مدال برنز گرفت و حمید تشکری مدال نقره دوی ۸۰۰ متر را کسب کرد، همچنین حمید کاشف دردوی ۴۰۰ متر مدال نقره را به گردن آویخت.

 

۱۰ دوومیدانی کار مرد در رده سنی نوجوانان و جوانان در قالب تیم دو و میدانی خراسان رضوی برای شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی عازم تهران شده بودند.

 

در تیم امدادی رضا کاشف، مصطفی ابراهیمی، حمید تشکری و حامد خیرآبادی حضور داشته اند.

 

لازم به ذکر است؛ مجتبی زاهدی در دو رشته پرش طول و پرش سه گام، محمد اختیارآبادی در رشته پرش ارتفاع و امیررضا صدیقی در دوی ۶۰ متر در تیم دوومیدانی خراسان رضوی اعزامی به مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی حضور داشتند.

 

همچنین شاهین مهردلان در رشته پرتاب وزنه، محسن حسینی و امیررضا نخعی در رشته پرش ارتفاع برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی بودند.

 

انتهای پیام/