سید محمودرضوان پناه در گفت‌وگو با خبرنگار  صبح توس؛ با توجه به تعین نهایی هیئت رئیسه هیئات مذهبی این شهرستان گفت: شورای هیئات مذهبی نهادی مردمی متشکل از مسئولین هیئات مذهبی که بر اساس انتخابات مشخص می شوند و وظایف خود را زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی پیگیری می کند.

 

وی در ادامه افزود: از جمله وظایف این شورا ایجاد انسجام و تحکیم وحدت در فعالیت های هیئات مذهبی، تغذیه فکری اعضا و مسئولین هیئات، آسیب شناسی شئون فرهنگی در مناسبتهای دینی و پیگیری برگزاری مراسمات دینی و انقلابی می باشد.

 

حجت الاسلام رضوان پناه با اشاره به اینکه یکی از راهبردهای اساسی این سازمان، نهادسازی دینی و مردمی است، اذعان داشت: این نهاد کار ویژه ارتباط منسجم، دائمی و همبستگی عاطفی و فکری و حتی عملی بین عناصر یک مجموعه فرهنگی را صورت بخشیده و نقش قابل توجهی در ظرفیت سازی فرهنگی دینی دارد.


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار در ادامه یادآور شد: شهرستان رشتخوار 112 هیئت مذهبی دارد که مسئولین هیئات مذهبی این شهرستان در بیستم آبانماه جاری در انتخابات دروه پنجم این شورا شرکت کردند و آقایان رمضان امانی، مهدی انصاری، نوروزغلامی ،مرادعلی سوبهار، احمدرضاجاویدنیا، رضانورمحمدی و علیرضا مجاور به عنوان اعضای اصلی و آقایان علی عسگری مقدم و رحمت جعفری فرد به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.


وی بیان کرد: بعد از تایید صحت انتخابات توسط ستاد کشوری، انتخابات هیئت رئیسه برگزار و آقای مهدی انصاری به عنوان رئیس شورا، آقای نوروزغلامی به عنوان نایب رئیس و آقای رمضان امانی به عنوان دبیر برای مدت دو سال در سطح شهرستان رشتخوار انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/