به گزارش صبح توس؛ طیبه غلامی در جمع خبرنگاران پیرامون برگزاری جشنواره «خوب مثل بجه‌ها»، اظهار کرد: در این جشنواره هر مرکز پیش دبستانی با موضوعاتی که مشخص شده یک سرود و تئاتر را آماده و در جشنواره شرکت می‌کند.

 

مدیر فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن به زمان اجرای این جشنواره اشاره  و اظهار کرد: با حضور داوران از 20 دی تا 20 بهمن در محل سالن آمفی تئاتر فرهنگسرا، هر مهد کودک سرود و تئاتری که آماده کرده است را با حضور والدین کودکان اجرا می کند. 

 

وی تصریح کرد: مجموعا 92 مهد کودک در این جشنواره مشارکت داشته‌اند و در مدت اجرای برنامه‌ها هر روز 350 نفر مخاطب، شامل مهد کودک‌ها و والدین، در این جشنواره حضور مییابند.

 

غلامی با اشاره به موضوعات جشنواره برای اجرای سرود و تئاتر، خاطرنشان کرد: موضوعاتی که برای این جشنواره در نظر گرفته شده شامل کتابخوانی، فضای سبز، ترافیک، مسئولیت پذیری، تفکیک زباله، صبور بودن و احترام به بزرگترها است.

 

مدیر فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن عنوان کرد: جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 10، فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن، پیش دبستانی‌های تحت نظر آموزش و پرورش ناحیه7 و اداره بهزیستی، مدیریت پسماند و شورای اجتماعی محلات در حال برگزاری است.

 

لازم به ذکر است؛ اختتامیه این جشنواره با حضور چهار هزار نفر همزمان با 22 بهمن با حضور گروه‌ها و مهدهای برتر برگزار و جوایزی به منتخبان اهدا می‌شود.

انتهای پیام/