به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام سید جلال حسینی، شب گذشته در جمع بسیج مداحان خراسان رضوی در محل پایگاه آداب زیارت حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: هدف همه انبیا و اولیاء اقامه عدل بوده است و گستراندن عدالت در سفره خاکی آن مقصدی است که انبیاء به دنبال آن بوده‌اند.

 

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: خداوند در قرآن کریم به پیامبر امر کرده است که عدالت را برپا کند، ولی برای این عدالت چه عملیاتی باید صورت گیرد که در ادامه آیه به این مهم اشاره می شود که برپایی عدالت منوط به پیشوا بودن نخبگان و خواص است و شاخصان باید علمدار باشند و در لحظه ای که لازم است اقدام در خور شأن انجام دهند.

 

وی عنوان کرد: امروز به برکت وجود انقلاب می‌بینیم که نخبگان در مسیرهای مختلف اعلام حضور و نقش آفرینی می کنند و باید همه دقت داشته باشند که همه در معرض فتنه و آزمون قرار دارند؛ چراکه مشخص شود که چه کسی صادق است و چه کسی در راه اسلام صادق نیست.

 

حسینی یادآور شد: باید مدل کار توسعه یابد و اگر به جمع خود حزب اللهی ها محدود شود اثرگذاری لازم را نخواهد داشت و باید آماده شویم برای تعمیم مدل فعلی در مقیاس جهانی.

 

 

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی تصریح کرد: «بسیج»، یکی از ارث‌های بزرگ امام(ره) بود و در هر جا حضور می یابد دشمن را به زانو در می‌آورد و امیدواریم که تمامی کارهای انجام شده ذخیره آخرت همه ما باشد.

 

انتهای پیام/