به گزارش صبح توس؛ امروز جلسه ستاد پاسداشت دهه فجر با حضور سرپرست فرمانداری و مسئولین کاشمر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه مراد علی احمد زاده اظهار داشت: دهه‌ی فجر جزو ایام الله است و بهترین فرصت است برای معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم و مخصوصا جوانان و نوجوانان که با انقلاب اسلامی ما بیشتر آشنا شوند.

 

سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: ضروری است که وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم و با هوشیاری اجازه نفوذ به دشمنان نظام ندهیم  در مسیر خدمت به مردم که پشتوانه انقلاب و نظام ما هستند همت مضاعف داشته باشیم.

 

وی ضمن تأکید بر مردمی بودن برنامه‌های ایام‌ الله دهه فجر افزود: تلاش کنیم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جشن‌ها و مراسمات مختلف با کیفیت و همراه با نظم و برنامه ‌ریزی قبلی برگزار شود و مردم را از خدمات نظام آگاه کنیم.

 

احمد زاده با اشاره به برگزاری رژه موتوری در گرامیداشت سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به وطن با همکاری نیروی انتظامی و سپاه پاسداران شهرستان بیان داشت: غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا در روز پنج شنبه 19 بهمن با حضور خانواده‌های معظم شهدا در زیارتگاه شهید مدرس (ره) برگزار می‌شود و مسئولین اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.

 

وی بر حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن تأکید کرد و یادآور شد: پروژه‌هایی که جهت افتتاح معرفی می‌شود به طور حتم باید اعتبار پروژه قید شود و جهت اینکه وقت مردم گرفته نشود در زمان مقرر شده مسئولین حضور یابند.

 

در ادامه جلسه تعدادی از مسئولین اهم برنامه‌ها و پروژه‌های خود را اعلام کردند از جمله برگزاری همایش یاوران انقلاب، افتتاح و توسعه سه مدرسه و 23 پروژه گرمایشی، بهره‌برداری از یک دارالقرآن، زنگ انقلاب، مسابقات فرهنگی، برگزاری جشنواره رباتیک و حضور دانش‌آموزان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همراه با خانواده از اهم برنامه‌های آموزش و پرورش شهرستان معرفی شد.

 

برگزاری نمایشگاه کتاب، شب شعر، مسابقه کتابخوانی، آمادگی بسیج طلاب جهت تبیین انقلاب اسلامی بویژه برای نوجوانان و جوانان، برگزاری ایستگاه صلواتی، فضاسازی شهرستان، برپایی ایستگاه پایش سلامت، برگزاری جشنواره وقف در امامزاده سید حمزه(ع)، برگزاری جشن در مهد کودک‌ها و غیره از اهم برنامه‌هایی بود که در جلسه اعلام و مصوب شد پروژه‌های شاخص ادارات نهایت تا 26 دی ماه به فرمانداری اعلام شود.

 

انتهای پیام/