مهدی پرتو در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ در رابطه با آغاز ثبت نام  اولین المپیادورزشی همگانی در این شهرستان گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار با همکاری هیات‌های ورزش همگانی این شهرستان و انجمن‌های ورزشی، ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی، بسکتبال و والیبال المپیاد ورزش‌های همگانی را جهت معرفی نفرات برتر برای اعزام به مسابقات استانی برگزار می‌کند.

 

وی درادامه افزود: این المپیاد در 9 رشته به تفکیک برای آقایان و بانوان در رشته‌های طناب‌زنی، طناب کشی، دارت خانوادگی، روپایی، والیبال سه نفره، داژبال، تیرکمان سنتی و پنالتی هدفمند و دو رشته انتخابی بومی محلی به صورت مشترک در دو شهر رشتخوار و جنگل این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه ثبت نام از داوطلبین از امروز آغاز شده است، افزود: علاقمندان به رشته های ورزشی می‌توانند، برای ثبت نام از امروز شنبه 23 دی ماه تا دوشنبه 25 دی ماه با مراجعه به اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

پرتو ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین مردم و خانواده ها و استعدادیابی را از اهم اهداف این المپیاد بر شمرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با برگزاری این دوره از مسابقات علاوه بر نشاط و شادابی در جامعه شهرستان، با معرفی نفرات برتر در هر رشته در مسابقات استانی نیز حائز کسب مقام شویم.

 

انتهای پیام/