به گزارش صبح توس؛ سردار قادر کریمی امروز در دیدار با خانواده معظم شهید حسین بلوکی درشهرستان نیشابور گفت: شهدا پرچم داران واقعی، امنیت، اقتدار و دفاع از ارزش های نظام هستند.

 

وی که به اتفاق جمعی از معاونین استانی و هیئت رییسه فرماندهی انتظامی شهرستان نیشابور پیش از ظهر شنبه23دی ماه در منزل مادرشهید حسین بلوکی حضور یافته بود با تقدیر از صبر و بردباری خانواده های معظم شهدا، افزود: شهدا ادامه دهندگان قیام عاشورا هستند و به خاطر حفظ ارزش های دینی و مذهبی جان خود را فدای قرآن و اسلام کردند. 


کریمی خاطرنشان کرد: امروزه هدف اصلی دشمنان از بین بردن اعتقادات، باورهای دینی و دور کردن نسل جوان از فرهنگ ناب اسلامی است، ولی آن چه مهم است این است در کشور ما با وجود نعمت گهربار  ولایت تمام این توطئه ها خنثی و نقش برآب خواهد شد. 


وی تاکید کرد: شهداء پرچم داران واقعی امنیت، اقتدار و دفاع از ارزش های نظام هستند و یکی از اولویت های اصلی ما خدمات رسانی به این خانواده های بزرگوار است و این کوچکترین کار ممکن و یک توفیق الهی و نوعی عبادت است که به آن افتخار می کنیم. 


فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان بیان داشت: اکنون وظیفه ما ادامه دادن راه سرخ شهدا و ترویج این فرهنگ زیباست و سعی خواهیم کرد با تلاش شبانه‌روزی خود در حفظ نظم و امنیت ادامه دهنده راه آنان باشیم. 


لازم به ذکر است؛ این شهید گرانقدر درتاریخ 20 تیرماه سال 1344 در نیشابور متولد و در تاریخ هشتم آبان ماه سال 1362 در دوران جنگ تحمیلی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/