به گزارش صبح توس؛ رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تأکید بر بکارگیری یک فوتبال خوب و زیبا به منظور کسب نتیجه، گفت: چنانچه مهاجم گرجستانی شرایط بازی را داشته باشد از او استفاده خواهیم کرد، آی تی سی او صادر شده است.

 

وی با اشاره به این مطلب که بازیکن عراقی بازیکن خوبی است و امیدوارم هفته آینده هم بتوانیم از این بازیکن استفاده کنیم، افزود: در شرایطی که تیم دارد باید مهره‌های خوب دیگری را هم جذب کنیم که در این راستا در حال مذاکره با چند بازیکن دیگر هستیم تا شرایط تیم بهتر شود.

 

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت: نگاه من به جدول نیست؛ جدول برای انتهای لیگ است، اصلاً به جدول توجهی نداریم، با توجه به اتفاقاتی که در مسابقات رقبای ما در این هفته افتاد انگیزه بازیکنان برای نتیجه‌گیری بیشتر شده و مطمئن باشید در انتهای فصل شرایط مشکی‌پوشان این‌طور نخواهد بود.

 

وی افزود: اعتقادی به فوتبال دفاعی ندارم، تا زمانی که سرمربی‌گری می‌کنم فوتبال هجومی انجام می‌دهیم.

 

عنایتی گفت: بچه‌ها قابلیت‌هایشان را شناخته‌اند و بازیکنانی داریم که توانایی‌های بالایی دارند؛ متأسفانه نیم‌فصل اول را به کل از دست دادیم؛ اما در نیم‌ فصل دوم شروع خوبی داشتیم.

 

وی افزود: در تمام نقاط شرایط خوبی داریم در خطوط دفاع و میانی تقویت شده‌ایم و در خط حمله هم با حضور شاکری و مهاجم گرجستانی شرایط خوبی است همچنین در فاز هجومی بازیکنان سرعتی خوبی استفاده شده است.

 

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان خاطرنشان کرد: در تیم ما بحث سرمربی و مربی وجود ندارد، ۴-۵ نفر هستیم که در کنار یکدیگر کار می‌کنیم و با همفکری تصمیم می‌گیریم و با توجه به شرایط سنی نزدیک کادر فنی به بازیکنان این موضوع کمک زیادی در درک شرایط روحی و روانی بازیکنان دارد.

 

انتهای پیام/