به گزارش صبح توس؛ علی قربانی، ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهدای دانش آموز در شهرستان خلیل آباد برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه در این مسابقات 10 تیم به رقابت پرداختند، خاطرنشان کرد: فینال مسابقات امروز بین دو تیم علم و ادب کندر و ستارگان تاک برگزار شد که در پایان این مسابقات تیم های علم و ادب کندر، ستارگان تاک، علم و اخلاق جابر به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: مراسم اختتامیه مسابقات با حضور رئیس شورای شهر خلیل آباد، شهردار شهر کندر، روسای هیات های فوتبال و والیبال شهرستان و اعضای شورای شهر کندر و خلیل آباد و جمعی از ورزشکاران و ورزش دوستان خلیل آبادی برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه زنده نگهداشتن یاد وخاطره شهدای دانش آموز و تجدید میثاق دانش آموزان با آرمانهای شهداء، ایجاد شور و نشاط و شادابی در بین دانش آموزان را از اهداف برگزاری این مسابقات برشمرد، اذعان کرد: این مسابقات همچنین به منظور شناسایی استعدادها در رده نونهالان برگزار شد.

 

قربانی با تاکید بر اینکه در این مسابقات بیش از 100 دانش آموز حضور داشتند، عنوان کرد: در پایان این مسابقات، به تیم های برتر کاپ قهرمانی به همراه لوح تقدیر و جوایز، توسط مسئولان حاضر در سالن اهدا شد.

انتهای پیام/