به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمد علی میری امروز در خطبه نماز جمعه امروز شهرستان مه ولات با اشاره به مراعات تقوای الهی گفت: ای بندگان خدا،بدانید تقوا جایگاه حفاظتی بسیار با ارزش برای حفظ نفس از آلودگی هاست و خطا کاران اگر به سمت گناه بروند قطعا حفاظتی ندارند و پناهنده به گناه خواهند شد.

 

خطیب جمعه مه ولات  محور اصلی خطبه دوم را در رابطه با فرمایشات رهبری با مردم قم بیان کرد و افزود: اتحاد و انسجام ملی به عنوان ضرورتی غیر قابل انکار با تمرکز به مصالح و منافع ملی و منویات مقام معظم رهبری باشد تا مشکلات حل شود.

 

حجت الاسلام میری یادآور شد: روشنگری و افشاگری خط اصلی ضد انقلاب در جریانات اخیر از نظر کمیت و کیفیت دشمنان انقلاب را در داخل و خارج امیدوار کرده و مستضعفین عالم قلب آنها بر اساس دستاورد های انقلاب کبیر می تپد را با مشکل روبرو شدند.

 

وی افزود: باید نقشه های شوم دشمنان قسم خورده ملت ایران به ویژه آمریکا،انگلیس،رژیم صهیونیستی و عوامل منطقه ای آنان مثل آل سعود را شناسایی کنیم و دشمن با در افکار باطل خوشان برنامه داشتند در خاور میانه منطقه دیگری ایجاد کنند که  شکست خوردند.

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان مه ولات با اشاره به فرمایشات معظم له به مسولین اظهار داشت:در این راستا توصیه ها و سفارشات ارشادی و تشویقی به مسولان امر که به انتظارات و خواسته های قانونی مردم احترام گذاشته شود و مسولان فرصت خدمت در نظام اسلامی را نعمت و عبادتی خالصانه تلقی کنند.

 

حجت الاسلام میری خاطرنشان کرد: مسولان در گره گشایی از کار مردم و رفع مشکلات آنها تلاش کنند و در این راستا دیدگاه های راهبردی مقام ولایت را مد نظر قرار دهند و در مبارزه با فساد،قاچاق و آسیب های اجتماعی و  به سمت اقتصاد مقاومتی کشور حرکت کنند.

 

امام جمعه مه ولات ضمن تشکر و قدردانی از عوامل موثری که در خاموش کردن فتنه اخیر نقش موثری ایفا کردند گفت: به همت شما مردم با بصیرت،نیروی انتظامی،سپاه پاسداران و نیروهای حاظر در صحنه این نقطه ضعف تبدیل به یک نقطه قوت کردند.

 

انتهای پیام/