به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام ایزدی در نماز جمعه این هفته شهر طرقبه که در محل مصلی این شهر برگزار شد با اشاره به مناسبت های هفته از جمله سالروز تشکیل شورای انقلاب در سال 57، سالروز فرار شاه خائن از کشور و سالروز شهادت شهید نواب صفوی اظهار کرد: انقلاب اسلامی خواست و مشیت خداوند متعال است که امام خمینی(ره) رهبری نظام را برعهده گرفت.

 

وی با اشاره به بحران های پیش روی انقلاب اسلامی افزود: در چنین روزی زمینه تشکیل شورای انقلاب اسلامی برای پیروزی و به ثمر نشستن انقلاب ایجاد شد و پس از چهار روز از این ماجرا شاه خائن از کشور فرار کرد.

 

امام جمعه طرقبه گفت: شاه خائن به عنوان دست نشانده و نوکر آمریکا اقتصاد و ارتشی وابسته در کشور ایجاد کرده بود و این مردم با شعار الله اکبر با ایستادگی در میدان و پشت سر امام(ره) توانستند این قدرت غظیم را بوجود آوردند.

 

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی با دست خالی دشمن را از کشور بیرون انداخت و در دهه 90 دشمن را از منطقه خارج کرد افزود: آمریکا به همین دلیل دچار عصبانیت شده و نمی تواند مقاومت مردم را تحت لوای ولایت فقیه تحمل کند.

 

حجت الاسلام ایزدی تصریح کرد: دشمن همواره توطئه می کند و خواهد کرد، بنابراین امروز هم فتنه اقتصادی را راه انداخته است.

 

وی افزود: در پی مطالبات به حق مردم مسئولان باید به مشکلات رسیدگی کنند و زخم ها ترمیم شود؛ اما این فتنه دارای اضلاع استکبار صهیوییستی و آمریکایی، مرتجعین عرب و منافقین به عنوان پیاده نظام این فتنه بود.

 

امام جمعه طرقبه ضمن اشاره به تقدیر رهبر معظم انقلاب از مردم بصیر کشور خاطرنشان کرد: مسئولان باید کمر همت برای خدمت به مردم ببندند و هر نهادی و دستگاهی خودش را در برابر شهدا و مردم مسئول بداند.

 

وی با تاکید بر گره گشایی از مشکلات مردم افزود: امروز این انقلاب با عظمت پیش روی می کند و با سرعت راهش را ادامه خواهد داد و نباید مسئولان از خدمت غافل شوند.

 

حجت الاسلام ایزدی گفت: پس از فتنه 88 مردم با خلق حماسه نهم دی ماه همه تحلیلگران غربی اذعان کردند که این اقدامات بی نتیجه مانده است و لذا در صدد طرح راهبردی مقابله مستقیم آمریکا با ایران برآمدند و برنامه ریزی کردند تا بر موج مشکلات مردم سوار شوند.

 

وی افزود: دشمن اینقدر عاجز است که در برخی نقاط مسجد و حسینیه را به اتش می کشند تا مردم تهییج کنند لذا می دانیم آبروی آمریکا در خیلی از نقاط رفته است و در سازمان هایی مانند شورای امنیت نیز پشتوانه ای ندارد.

 

امام جمعه طرقبه اظهار کرد: جایگاه ثبات سیاسی ایران برای همه امروز مشخص شده است؛ چراکه مردم را شناخته اند و بر اساس تعبیر قرآن آنهایی که کافر شدند و هزینه کردند تا جلوی راه خدا را بگیرند اینها حسرتش بر دل های آنها خواهد ماند و در جهنم باقی می مانند.

 

انتهای پیام/