به گزارش صبح توس؛ هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس در جلسه‌ای که بعدازظهر پنج‌شنبه21دی‌ماه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: دغدغه نیشابور ورزشگاه انقلاب است، بهترین زمین را به این ورزشگاه اختصاص دادند تا مجموعه‌ای ورزشی در آن ساخته شود.

وی افزود: در مجلس تصویب کردیم از مالیات ارزش برافزوده سهمی به استان داده شود، ولی مسئولین بگویند از مبلغ 38میلیاردی که در مرحله اول به استان و در مرحله دوم مبلغ دیگری داده شد چقدر از این بودجه‌ها به این ورزشگاه اختصاص یافت تا تکمیل گردد؟

چنارانی گفت: این بودجه تنها به پروژه‌هایی که بالای 70درصد پیشرفت فیزیکی دارند، چرا نباید به پروژه‌هایی مثل ورزشگاه انقلاب نیشابور که53درصد پیشرفت فیزیکی داشته است هیچ بودجه‌ای تخصیص پیدا نکند؟امروز شهرستان‌های مجاور ما ورزشگاه‌های 15هزارنفری دارند، خجالت‌آور است که این مجموعه ورزشی هنوز ناتمام مانده است.

وی افزود: در حوزه ورزش نیشابور ورزشکاران و قهرمانان ملی زیادی راداریم، اما هنوز هیچ کار رضایتمندی برای حوزه ورزش نیشابور و فیروزه صورت نگرفته است، تنها راه پیروزی اتحاد است، همه باید با یکدیگر کارکنیم تا بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

چنارانی گفت: چرا شهرستان فیروزه نباید از بودجه استانی سهمی داشته باشد؟ در شأن ورزش نیشابور نیست که این مجموعه به‌جای پیشرفت رو به تخریب برود.

لازم به ذکر است طی سفر یک‌روزه وزیر ورزش و جوانان، وی قول تکمیل این ورزشگاه را تا پایان سال97 داد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص تکمیل این ورزشگاه گفت: مبلغ هشت میلیارد تومان طی دو مرحله برای تکمیل استادیوم انقلاب نیشابور تخصیص پیداکرده است، این ورزشگاه تاکنون40درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و استادیوم 5هزارنفری آن به‌زودی بهره‌برداری خواهد شد.

انتهای پیام/