محمدرضا سعیدی در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: به عقیده بنده یکی از اولویت‌های مهم در طرقبه شاندیز توسعه ورزش همگانی در این شهرستان است و در این راستا برنامه‌های زیادی را مدنظر داریم.

 

وی افزود: استقبال مردم این شهرستان در امر ورزش به خصوص ورزش همگانی باعث شده تا توجه به این مقوله مهم و با ارزش بسیار خوب دنبال شود و دراین راستا به دنبال همگانی‌تر کردن ورزش درشهرستان ودرخشش در سطح استان هستیم.

 

سعیدی اضافه کرد: طرقبه شاندیز یکی از قطب‌های مهم ورزش خراسان رضوی محسوب می‌شود و وجود علاقه‌مندان زیاد به رشته‌های ‌فوتبال، والیبال، اسکیت، هندبال، دوومیدانی و رزمی باعث شده تا ما شاهد حضور موفق ورزشکاران بومی شهرستان در رشته ذکر شده باشیم.

 

وی حوزه ورزش همگانی، حرفه ای و قهرمانی را سه مقوله گسترده و مهم دانست و گفت: ورزش همگانی به عنوان ورزش آحاد مردم و به منظور دعوت بیشتر افراد به ورزش و سلامت دارای اهمیت است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان طرقبه شاندیز با تأکید بر حمایت از هیئت های ورزشی مختلفی که در شهرستان فعالیت دارند تصریح کرد: ظرفیت ورزش روستایی با مشارکت دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان و همچنین در جهت احداث قضاهای ورزشی و  پرورش استعدادهای ورزش روستایی آماده شکوفایی است.

 

وی افزود: افراد بسیار با استعدادی در قالب ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی حضور دارند که می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح وضعیت خوبی را برای ورزش و جوانان شهرستان ایجاد کرد.

انتهای پیام/