به گزارش صبح توس؛ محمد علی نبی پور فرماندار گناباد صبح امروز در جمع مدیران شهرستان و در راستای اقتصاد مقاومتی گفت: با این روش مصرف آب در آینده با مشکل جدی روبرو خواهیم شد و راهی جز مشارکت مردم در بهینه سازی مصرف آب وجود ندارد.

 

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد آب استحصالی کشور در کشاورزی مصرف می شود  که باید روشهای نوین آبیاری در کشاورزی افزایش یابد.

 

فرماندار گناباد گفت: در چند سال اخیر بیش از ۱۲ میلیارد تومان در حوزه آبرسانی شهرستان هزینه شده است.

 

وی با بیان اینکه از مجموع بیش از 16 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی این شهرستان در سالجاری 84 درصد آن به متقاضیان پرداخت شد، افزود: در مجموع 65 درصد این تسهیلات در قالب طرح های پشتیبان و 35 درصد برای طرح های مستقل بخشهای رونق تولید و ایجاد فرصتهای شغلی در قالب 146 طرح به متقاضیان دارای شرایط پرداخت شد.


نبی پور با اشاره به ایجاد اشتغال برای 559 نفر طی 9 ماه سال جاری در گناباد، اظهار کرد: پرداخت تسهیلات باید برای جلوگیری از هر گونه انحراف در هزینه به صورت مدیریت شده و با نظارت بیشتر مسئولان ذی ربط انجام شود تا بدهی های معوق بانکی کاهش یابد.


فرماندار گناباد ضمن تأکید بر مطالبه گری و بیان خواسته ها به عنوان حق مردم، تصریح کرد: مردم باید مانع سوء استفاده از مطالبات صحیح و بحق مردم برای مشکل آفرینی در کشور شوند.


وی شنیدن حرف مردم، پاسخگویی صحیح مدیران به ارباب رجوع و تکریم آنان را مهم دانست و بیان کرد: مدیران نباید با کم کاری در حوزه اختیارات خود نارضایتی برای مردم ایجاد کنند تا دستاویز و مورد سوء استفاده فرصت طلبان قرار گیرد.

 

انتهای پیام/