به گزارش صبح توس، مسعود مهدی زاده مقدم در جمع خبرنگاران پیرامون وضعیت واحدهای تولیدی جدید استان، اظهار کرد: با اقدامات حمایتی دولت دوازدهم و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، 74 واحد صنعتی با سرمایه‌گذاری 1997 میلیارد ریال در سه ماهه سوم سال جاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری رسید که نشان از وضعیت مطلوب در حوزه صنعت استان است.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی افزود: درمجموع، هم‌اکنون دو هزار و 481 واحد صنعتی بهره‌بردار در استان وجود دارد و با بهره‌برداری از 74 واحد صنعتی، زمینه اشتغال یک هزار و 258 نفر فراهم شد.

 

 

وی با اشاره به مهم‌ترین دغدغه بخش تولید و صنعت که بحث سرمایه در گردش واحدها است، بیان کرد: اقدامات مؤثری در جهت رفع مسائل واحدهای تولیدی، با تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی و جلسات رفع موانع تولید انجام شده که تسهیلات مورد نیاز در اختیار سرمایه‌گذاران طبق اولویت قرار می‌گیرد.

 

 

رئیس هیأت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: حمایت از صنایع خرد، کوچک و متوسط، علاوه بر ایجاد اشتغال در استان، توسعه صنعتی و اقتصادی و نیز افزایش درآمد ملی را به دنبال دارد.

 

انتهای پیام/