به گزارش خبرنگار صبح توس؛ سيد علي حسيني شهردار تربت جام  ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد با اشاره به اجراي پروژه هاي عمراني گفت: با صرف بيش از 20 ميليارد ريال اعتبار پروژه هاي عمراني شهرداري در دهه فجر امسال مورد بهره برداري قرار مي گيرد.

حسيني با اشاره به اهمیت نامگذاری مکان ها به عنوان یک شاخصه فرهنگی افزود: پروژه ميدان بصيرت را به عنوان یک نماد برای شهري در نظر گرفتیم که در آشوب ها وفتنه هاي بعد از انقلاب سربلند بيرون آمده است و مردم با وحدت و انسجام نشان دادن که بصير و در خط ولايت هستند افتتاح مي شود.

وي با اشاره به وظیفه همه اقشار در پاسداشت عناصر ملی و مذهبی تصريح کرد: در پاسخ به آتش زدن پرچم مقدس جمهوري اسلامي توسط اغتشاش گران و بي احترامي و هتک حرمت به پرچم جمهوري اسلامي ايران توسط آنان بزودي پرچم پر افتخار ايران که حاصل خون شهيدان و ايثارگران است با ارتفاع  50 متر در ميدان ورودي شهر نصب و برافراشته مي شود.

شهردار تربت جام با انتقاد از دولتي شدن برنامه هاي ملي و مذهبي بيان داشت: متاسفانه برگزاري مجالس مذهبي و ملي  حالت اداري به خودش گرفته و مردم کمتر احساس تکليف مي کند و مديران بايد طوري عمل کند که اين مجالس با حضور گسترده مردم و تشکل هاي ديني انجام گيرد.

حسینی با اعلام آمادگی شورا و شهرداری تربت جام  برای استفاده از ظرفیت خصوصی بیان کرد: برای بالا بردن رضایتمندی شهروندان شورا و شهرداری آمادگی دارد که اجرا و مدیریت پروژه های عمرانی و رفاهی تربت جام را به صورت مشارکتی در اختیار بخش خصوصی قرار دهد تا چهره شهر زیباتر از گذشته شود.

وی ادامه داد: سینمای تربت جام به عنوان یک مکان فرهنگی و تفریح در حال واگذاری به بخش خصوصی است که امید می رود از نیم بهمن امسال خدمت رسانی به همشهریان را آغاز کند.

انتهای پیام/