به گزارش خبرنگار صبح توس؛ مرتضي حميدي فرماندار تربت جام ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد با تاکيد بر برنامه هاي ارزشمند، مدون، انقلابي، مبتکران و به روز در بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی گفت:  پرچم هويت ملي مردم می باشد به طوري که قبل و حين انقلاب کسي پرچم ايران را آتش نزد و اين کار مطالبه مردمي نيست بلکه اغتشاش گري و پشت صحنه آن استکبار جهاني است.

حميدي با اشاره به حوادث اخير در کشور افزود:  مردم راهشان را از اغتشاش گران جدا کردند و همه بايد دست به دست هم دهيم و مشکل اقتصادي و معيشتي مردم که يک فرايند است را حل کنيم.

وي تصريح کرد: نظام اسلامي بر اساس آزادي و آزادي خواهي شکل گرفته است و نقد های متفاوت مردم با تخريب اموال بيت المال و مردم سازگار نيست و فضاي نقادي بايد به گونه اي باشد که مخاطب احساس کند دارد به او پشنهاد ها سازنده ارائه مي شود.

فرمادار تربت جام با اشاره به حضور مردم در دفاع از انقلاب بيان داشت: مردم انقلابي ايران از اين گونه توطئه ها زياد ديده اند و نشان دادن پاي خون شهدا وحدت و انسجام دارند و هميشه مقابل دشمن ايستاده اند و استکبار هيچگاه به اهدافش نرسيده است.

حميدي ادامه داد: ميز مديران خون بهاي هزاران شهيد است و اين انقلاب ريشه در قابليت ها و بنيان هاي مستحکم ديني و الهي دارد و تبين دستاوردهاي انقلاب براي همه جامعه بايد در دستور کار مديران قرار بگيرد.

وي خاطرنشان کرد: با هوشمندي و درايت بايد همه توان را به کار ببنديم که دشمن از اتفاقات سوء استفاده نکند که آسيب به نظام اسلامی به همه ملت ايران ضربه وارد مي کند.

فرماندار تربت جام ياد آور شد:  برنامه هاي ارزشمند و مدون را طوري در نظر گرفته شود که پاسداشت خوبي از شهدا و دستاوردهاي انقلاب صورت بگيرد.

انتهای پیام/