به گزارش خبرنگارصبح توس؛ خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی صبح امروز و به منظور پیگیری قول های اسماعیل جبله، مدیر بیمارستان ۶۴ تختخوابی ولیعصر جغتای در راستای راه اندازی درمانگاه تخصصی دیابت در این بیمارستان به سراغ وی رفت تا وضعیت تحقق این وعده بیمارستانی را به اطلاع مردم برساند.

 

جبله در گزارشی که در مورخ سوم دیماه سال جاری از طریق این پایگاه خبری با عنوان "پایانی بر محرومیتی کهنه؛ راه اندازی درمانگاه تخصصی دیابت و سونوگرافی تمام وقت در بیمارستان «جغتای" منتشر شد، از افتتاح قریب الوقوع این درمانگاه تخصصی در ماه جاری در این بیمارستان خبر داده بود.

 

در همین راستا مدیر بیمارستان ولیعصر جغتای صبح امروز به خبرنگار ما گفت: درمانگاه تخصصی دیابت در این بیمارستان از صبح روز شنبه هفته آینده مورخ ۲۳ دیماه فعالیت رسمی خود را شروع می می کند و به همین منظور همشهریان محترم با سابقه تشخیص بیماری دیابت، می توانند جهت تکمیل پرونده و دریافت درمانهای تخصصی به بیمارستان جغتای مراجعه کنند.

 

وی بیان کرد: مراجعه کنندگان با در دست داشتن دفترچه بیمه، کپی کارت ملی و شناسنامه، تمامی مدارک پزشکی و تشخیصی مرتبط با سابقه بیماری دیابت شامل جواب آزمایشات، نوار قلب و سایر مدارک موجود به درمانگاه تخصصی دیابت بیمارستان ولی عصر، مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/