به گزارش خبرنگار  صبح توس؛ محسن کاوه ظهر امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اولین المپیاد ورزش همگانی در شهرستان سرخس اظهار کرد: هدف از برگزاری این المپیاد حفظ سلامت جسمی و روحی، ایجاد نشاط و شادابی، پرکردن اوقات فراغت و فراهم کردن زمینه تفریحات سالم برای آحاد جامعه است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس خاطرنشان کرد: فرماندار سرخس رئیس ستاد برگزاری این المپیاد است، به همین منظور از همه ادارات و نهاد های شهرستان به ویژه شورای شهر و شهرداری، آموزش و پرورش و شرکت های نفت و گاز درخواست داریم که با حضور خود موجب اجرای باشکوه تر این المپیاد شوند.

 

کاوه تصریح کرد: این المپیاد در رشته دارت به صورت خانوادگی و در رشته های طناب زنی، تیروکمان سنتی (پلخمون)، بسکتبال، داژبال و هفت سنگ در بخش بانوان ۲۸ دی ماه و در بخش آقایان ۲۹ دی ماه در سالن شهید دهقانزاده سرخس برگزار می شود.

 

وی با تاکید بر اینکه مجری این المپیاد اداره ورزش و جوانان است، عنوان کرد: این المپیاد همگانی با همکاری هیات های ورزشی، روستایی و عشایری و بسکتبال و همگانی برگزار و به نفرات برتر حکم قهرمانی اهداء می شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس در پایان اظهار داشت: منتخبان این مسابقات تا پایان امسال به المپیاد استانی در مشهد اعزام می شوند.

انتهای پیام/