به گزارش صبح توس؛ محمد عجم صبح امروز در نشست با مدیران ورزشی استان، اظهار کرد : خوشبختانه طی ماه های جاری در مسابقات انتخابی تیم ملی در تهران که در سه ماده برگزار شد ۶ ورزشکار از خراسان رضوی به تیم ملی دعوت شدند.

 

وی افزود: آقایان علی راوری،مجتبی ایزدی،محمد نعمتی،آرمین جمال وطنی و خانم ها نازنین فخرایی و فاطمه اسعدی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

 

رئیس هیات اسکیت خراسان رضوی گفت: باتوجه به قول مساعد مدیر کل ورزش و جوانان استان و داشتن زمین اسفالت در خانه اسکیت مجموعه سجاد رایزنی با چند شرکت انجام گرفته که قرار است کفپوش ضد آب و ضد نور به مجموعه اضافه شود.

 

وی با بیان اینکه خانواده ها نباید فکر کنند اسکیت ورزش هزینه برداری است تصریح کرد : هر ورزشی در سطوح قهرمانی هزینه های خاص خودش را دارد اما در بخش آموزش اوضاع متفاوت است.

 

عجم خاطرنشان کرد: در بخش استعداد یابی با کمک دانشگاه فردوسی و دانشگاه بینالود فعالیت های خوبی انجام دادیم تا با شناخت استعداد مستعد سعی در شکوفایی این استعداد ها داشته باشیم، ارتباط خوبی نیز با آموزش و پرورش داریم و کلاس های آموزشی در مدارس برگزار خواهد شد.

 

رئیس هیات اسکیت خراسان رضوی گفت :در بخش بانوان مشکل اصلی ما نبود سالن اختصاصی است زیرا با توجه به محدودیت های پوشش لباس بانوان وجود سالن اختصاصی اسکیت بانوان بیشتر هر نیاز دیگری احساس می شود.

 

وی در خصوص حضور تیم های ورزشی در لیگ گفت: تیم اسکیت هاکی قرارگاه شمال شرق به نمایندگی استان در لیگ حرفه ای حضور دارد همچنین تیم اسکیت هیات طرقبه شاندیز در مسابقات قهرمانی کشور به مقام قهرمانی رسید.

 

عجم در پایان خاطرنشان کرد: خانه اسکیت باید هرچه زودتر فعال شود تا موفقیت های بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/