به گزارش صبح توس؛ سید حسن حسینی صبح امروز در نشست با مسئولان شهرستان ضمن تقدیر از هوشیاری مردم و همراهی آنها در تقویت نظم و امنیت شهرستان، گفت: انقلاب اسلامی و نظام برآمده از آن و نهادهایی مختلف ثمره خون هزاران شهید و ایثارگری آحاد مردم از اقشار مختلف جامعه است.

 

وی افزود: مردم هوشیار و بصیر به درستی می دانند که امروز این نظام در اوج اقتدار بین المللی و منطقه ای خود به پشتوانه همین حمایت های مردمی و پایگاه محکم اجتماعی است.

 

فرماندار طرقبه- شاندیز گفت: جمهوری اسلامی ایران دشمنان و بدخواهان زیادی در سطح منطقه و بین الملل دارد که این اقتدار و عزت ایران و مردم آن را بر نمی تابد، بنابراین به دنبال سوء استفاده از هر موضوعی جهت ضربه زدن به آن هستند و لذا این موارد ضرورت هوشیاری مردم در برهه حساس کنونی را بیشتر کرده است.

 

وی افزود: هیچگونه مشکل و مسئله ضد امنیتی در شهرستان وجود ندارد و به همت مسئولان خدوم شهرستان و با همراهی و هم افزایی مردم فهیم و هوشیار شهرستان خوشبختانه هیچ مشکل و مسئله ضد امنیتی در شهرستان وجود ندارد.

 

حسینی با اشاره به اینکه همین موضوع نشان از هوشیاری و بصیرت بالای مردم شهرستان و تعامل مثبت و ارزنده مسئولان دارد، تصریح کرد: به مردم در خصوص پیگیری مطالبات به حق آنها در سطوح مختلف دولت اطمینان خاطر می دهیم.

 

وی ابراز داشت: مطالبات به حق و انتقادات سازنده مردم با استقبال دولت مواجه است بر همین اساس همه باید هوشیار باشیم تا از نحوه طرح و ابراز مطالبات سوء استفاده نشود و برخی افراد بهره برداری مغرضانه و دشمنانه خود را نداشته باشند.

 

انتهای پیام/