شهاب نادری در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به تأثیر افزایش قیمت حامل های انرژی بر جو روانی جامعه امروز، اظهار کرد: در این رابطه با فرضیه های مختلفی روبرو هستیم که باید مجلس شورای اسلامی اجازه افزایش قیمت حامل های انرژی را به دولت بدهد که البته این مسئله در کمیسیون انرژی رأی نیاورد و موضوع منتفی است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه این موضوع در کمیسیون انرژی رای نیاورد به صورت خود به خود در بحث برنامه تلفیق بودجه هم منتفی است.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اینکه نیاز به دامن زدن به این جریان وجود ندارد به مطالبات مردمی اشاره کرد و گفت: درست این است که مطالبات با رعایت قانون و امنیت رخ بدهد؛ نباید حرمت شکنی ها ایجاد شود.

 

وی در مورد گمانه زنی هایی مبنی بر افزایش قیمت حامل های انرژی، افزود: باید تأثیرگذاری و میزان تبلور اقتصادی این تصمیم بررسی شود.

 

نادری ضمن اشاره به این نکته که دشمن  قصد دارد مردم را ناراضی جلوه دهد، بنابراین همه باید در رفع مطالبات اقتصادی همراهی کنند، خاطرنشان کرد: پرچم جمهوری اسلامی نماد شرف و استقلال کشور است و مردم نشان دادند پای استقلال و امنیت نظام اسلامی ایستادگی خواهند کرد.

 

وی ابراز کرد: اعتقاد داریم مشکلات و کمبودهای اقتصادی وجود دارد؛ اما نباید بر این اساس به تخریب اماکن عمومی دامن زده شود.

انتهای پیام/