به گزارش صبح توس؛فرمانده سپاه ناحیه مه ولات سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان مه ولات در جمع نمازگزاران شهرستان مه ولات گفت:کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز شاهد فتنه های گوناگون بوده است.

سرهنگ محمدحسن مقدم افزود:کشور ایران در قلب خاورمیانه مدافع مظلومین دنیا بوده در مقابل ظالم  ایستادگی می کند و نمی خواهد زیر بار ظلم استکبار جهانی باشد،دشمنان به فکر توطئه فتنه برای اسقاط نظام جمهوری در اذعان باطل خود داشته باشند.

وی افزود:هر وقت کشور دچار فتنه شد مردم احساس کردند اصل نظام در خطر است وابستگی و اتحاد مردم و انسجام مردم دوچندان شد.

فرمانده سپاه مه ولات تصریح کرد:خداوند دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از احمق ها آفریده و علیرغم بار ها شکست خورده اند این را نیز متوجه نشدند وهنوز وقتی مردم پای مقدسات جمهوری نظام پیش بیاید مردم از هر گروه و جناهی باشد متحد می شوند.

مقدم خاطرنشان کرد:آنچه مردم مارا واکسینه خواهد کرد بصیرت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری است هرگاه ما این دو مورد رعایت و در دستور کار خودمان قرار بدهیم قطعا دشمنان نظام به اهداف شوم خودشان نخواهند رسید و تمام توطئه های دشمن همانند همین توطئه اخیر خنثی خواهد شد.  

امام جمعه شهرستان مه ولات در ادامه به روز 16 دی شهادت حماسی شهدای دانشجویی هویزه اشاره کرد و گفت:در زمان فرماندهی بنی صدر در سال 1359 که تعداد 200 دانشجوی پیرو خط امام در جبهه هویزه و سوسنگرد نیروی پیاده باشند و به دلیل نبود نیرو های پشتیبان توسط نیروهای دشمن به شهادت می رسند.

خطیب جمعه مه ولات در خصوص اجرای توطئه استعماری کشف حجاب به دستور رضا خان خطاب به بانوان اظهار داشت: اگر خواهران دنیا،آخرت،عزت و محبوبیت  می خواهید حجاب را رعایت کنید و از حجاب سفارش حضرت فاطمه(ص) می باشد

میری خاطرنشان کرد:کشورهای انقلابی همیشه مورد هدف هستندغفلت و ناسپاسی کار ساز  می شود جدی نگرفتن مسائل جزعی گاهی اوقات تبدیل به یک مسئله عمیق می شود مثل کسی که در خودش احساس درد داشته و این درد با یک نسخه پزشک عمومی درمان می شود اما اگر سهل انگاری کند تبدیل به سرطانی خواهد شد که با شیمی درمانی پاسخگو نخواهد بود.

وی با اشاره به تذکرات مولی امیرالمونین علی (ع) گفت: هرگز دشمنتان را کوچک و ضعیف  نشمارید و  کسانی که در جمهوری اسلامی مسولیت دارند نباید یک لحظه غافل شوند.

انتهای خبر/