به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام در خطبه های نماز جمعه در مصلی الغدیر با اشاره به بصیرت وآگاهی مردم گفت: مردم در دل و ذهن اعتراض دارند و به یک شکل می خواهند نشان دهند اما وقتی می بینند منافقین، اسرائیل، آمریکا و عربستان خوشحال می شوند به اعتراض ها پایان و در دفاع از انقلاب به میدان می آیند.

حجت الاسلام ظاهری ادامه داد: مردم در فشار اقتصادی سنگین قرار دارند و بیکاری در کشور به دلیل کوتاهی مدیران و افراد جامعه در تحقق اقتصاد مقاومتی است که محصول خارجی می خرند و مصرف می کنند اما بازهم انتظار می رود نظارت دقیقی بر عملکرد دستگاه صورت بگیرد تا یک موسسه پول مردم را برندارد وفرار کنند که متاسفانه این دقت نظر نیست.

وی افزود: درمان مشکلات به دست خودمان است و نیروهای که از بیرون بیایند نمی تواند حلال مشکل بوده زیرا آنان دست در دست منافقین و دشمنان گذاشته و دلسوز نیست که اگر این گونه بود بهترین دانشمندان ونخبه های ما را ترور نمی کردند.

امام جمعه تربت جام تصریح کرد: منافقین با مشاهده اعتراض ها مردم وارد میدان شده و جریان را به سمت مدیریت کردند که مردم مقابل نظام ایستادگی کنند و با کشته سازی و غارت تلاش داشتن پشتوانه مردمی ایجاد کنند که 13 دی مردم با عمل نشان دادند 9 دی فراموش نشده است.

حجت الاسلام طاهری خاطر نشان کرد: اعتراض مردم علیه حکومت یک مطالبه بود و جنس آن آشوب نبود و من از اعتراض به حق مردم دفاع و از کسانی که هوشیارانه راه اعتراض را از آشوب جدا  و جواب منافقین را دادند تقدیر می کنم.

وی عنوان داشت : بودجه دولت جهادی ریخته نشده و مخارج سیستم دولتی همخوانی با در آمد ندارد که لازم هماهنگی میان دخل و خرج ها صورت بگیرد.

امام جمعه تربت جام تاکید کرد: مسئولان هرچه دارند از مردم است و هرچه در کشور هست برای مردم هزینه شود و دولت مردان باید با روحیه جهادی به اعتراض های به حق مردم رسیدگی کنند.

حجت الاسلام طاهری یادآور شد: مدیران با حضور مقتدرانه مردم در صحنه گمان نکنند که اعتراض آنها به مشکلات تمام شده بلکه آمدند جواب دشمن را بدهند و اعتراض ها باقی است.

انتهای پیام/