حجت الاسلام محمد حسین زاده بحرینی در گفتگو با صبح توس ضمن اشاره به حضور مردم در راهپیمایی اعتراض آمیز علیه اغتشاشگران تصریح کرد: مردم انقلابی و بصیر ایران اسلامی در تمامی جریان های که از ابتدای انقلاب تاکنون اتفاق افتاده حضور داشتند و امروز هم مانند گذشته به صحنه آمده و حماسه دیگری آفریدند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تشریح کرد: دشمنان اسلام و کسانی که اسیر تبلیغات آنها شده و حرکات غیر هدفمندی را دامن زدند، عامل اصلی اغتشاشات هستند اما به نظر می رسد مخاطب اصلی این اعتراض‌ها و اجتماعات مشابهی که این روزها در سراسر کشور در حال برگزاری است، مسئولین هستند.

وی ضمن بیان اینکه خطاب مردم به مسئولین از دو جهت قابل بررسی است اظهار کرد: یک سوی خطاب مردمی بیانگر این است که علی رغم عمل نکردن مسئولان به وظایفی که قول دادند محقق شود، مردم پای انقلاب و ارزشهای دین ماندند و با حضور خود با آرمانهای امام و انقلاب تجدید بیعت کردند. 

حجت الاسلام بحرینی زاده اضافه کرد: جهت دوم خطاب مردمی گویای این است که اگرچه با نجابت و با آرامش از انقلاب و مسئولان حمایت می کنند اما این بدان معنی نیست که مشکلات و نابسامنی ها را نمی بینند و تبعیض ها را در زندگی حس نمی کنند.

وی در پایان عنوان کرد: امیدواریم این اتفاقاتی که در کشور افتاد فرصتی باشد که مسئولان به طور صحیح پیام مردم را درک کنند و با تلاش بیشتر گام های محکمی در جهت حل مشکلات کشور بردارند.

انتهای پیام/