رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در گفتگو با  صبح توس، ضمن اشاره به وضعیت پدیده قبل از بازی با نفت آبادان اظهار کرد: با بازیکنان جلسه گذاشتیم و خوشبختانه آنها شرایط باشگاه را درک کردند و از طرفی هم مدیریت باشگاه در تلاش است که مشکلات را حل کند.

 

وی با بیان اینکه ما وقتی ۶ امتیاز از دست می‌دهیم باید روحیه تیمی را برگردانیم افزود: ما امروز به جایی رسیده‌ایم که باید از اعتبار خودمان دفاع کنیم و بازیکنان پدیده به این موضوع واقف هستند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: سؤال من این است یک نظارت داوری چقدر ارزش دارد که افراد بخواهند خودشان را زیر سؤال ببرند؛ بعد از باخت سنگین تیم نه آن را توجیه کردم و نه حرفی زدم اما تیم پدیده پتانسیل بازگشت به بازی را دارد.

 

وی افزود: تیم ما به لحاظ فنی هیچ مشکلی ندارد و فقط باید تمرکز بازیکنان را برگردانیم.

 

مهاجری با بیان اینکه تیم نفت آبادان باوجود نتایج مختلف دارای بازیکنان تاثیرگذاری است تصریح کرد: در برابر این تیم به جز برد چاره ای دیگر نداریم.

 

وی افزود: خوشبختانه برای این مسابقه بعید می‌دانم بازیکنی را در اختیار نداشته باشیم و همه بازیکنان در تمرینات حضور دارند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: باتوجه به اینکه ایمانی عجله کرد و انتظار نداشتم او اینگونه از جمع ما برود اما با مسئولان باشگاه صحبت کردم که یک بازیکن در پست او جذب کنیم.

 

انتهای پیام/