به گزارش صبح توس؛ امروز مردم ولایتمدار و غیور شهرستان کاشمر همزمان با سراسر کشور به پشتیبانی از مقام معظم رهبری و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به صحنه آمدند و با حضور گسترده خود از اغتشاشگران و بدخواهان نظام اعلام برائت کردند و مشت محکمی به استکبار جهانی و همپیمانانش زدند؛ خبرنگار ما در همین خصوص گزارشی تهیه کرده که تقدیم می‌شود.

 

عصایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار داشت: بخاطر حمایت و پشتیبانی از مقام معظم رهبری در راهپیمایی شرکت کردم و آمریکا بداند تا آخرین قطره خونمان از ولایت و راه شهدایمان دفاع می‌کنیم.

 

نجیبه مؤمنی همسر شهید حسین سلیمی هم بیان داشت: برای دفاع از اسلام و شهیدان به صحنه آمدیم و دشمنان بدانند که اجازه نمی‌دهیم امنیت ما را به خطر اندازند.

 

 

خواهری که خودش را بسیجی معرفی می‌کند در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما ابراز داشت: بخاطر اینکه رهبرمان و کشورمان را دوست داریم به صحنه آمدیم تا با حضور به موقع خود مشت کوینده‌ای به آمریکا و اسرائیل بزنیم و هرگز به دشمنان اسلام اجازه نمی‌دهیم که در امور کشورمان دخالت نکنند.

 

 

حجت‌الاسلام محمد براتی، رئیس سابق بنیاد شهید بردسکن و هم اکنون امام جماعت مسجد امام رضا (ع) کاشمر است گفت: پیام امروز مردم جوابگویی به یاوه‌ گویی‌های آمریکا و اسرائیل است و با حضورشان اعلام کردند ما جدا از اغتشاشگران و بدخواهان نظام هستیم.

 

جواد زارع پور رئیس سابق بنیاد شهید خلیل آباد که در راهپیمایی باشکوه مردم کاشمر شرکت کرده بود بیان داشت: پیام مردم برائت از فتنه گران و تجدید عهد با مقام معظم رهبری و شهیدان است.

 

 

حجت‌الاسلام محمد دلیری روحانی طرح استقرار روستای فدافن و مبلغ مسجد امام حسین (ع) در گفت‌و‎گو با خبرنگار ما ابراز داشت: راهپیمایی امروز پیام اتحاد و انسجام و روز لبیک گفتن به رهبر فرزانه انقلاب است و خوشبختانه مردم با استقبال بی‌نظیر خود از راهپیمایی از فتنه‌گران و اغتشاشگران اعلام برائت و انزجار کردند و باعث عقب نشینی آنها شدند و امیدواریم که آنها هم از مسیر اشتباه خود برگردند.

 

حجت‌الاسلام دلیری یادآور شد: پیام ما این است که هر کسی حق مطالبه دارد اما بایداز راه قانونی پیگیری شود چرا که راه قانون را برای همه باز گذاشتند و اغتشاشگران هر چه این مسیر اشتباه را بیشتر ادامه دهند از مردم بیشتر دور می‌شوند جرا که این خط دشمن است و ما باید از این خط اعلام انزجار کنیم.

انتهای پیام/