جعفر دلشاد عظيمي در گفتگو با خبرنگار صبح توس گفت: نیروهای اجرائیات شهرداری برای تذکر و پیشگیری از ساخت و سازهای غیر قانونی امنیت کافی ندارند و چندین مرحله گزارش از حمله با ابزار بنایی واصل شده که لازم است شهرداری با ضابطین قضایی هماهنگ تر باشد.

 

دلشاد عظیمی افزود: برای برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز شهرداری مکلف شد شهر را به چهار منطقه تقسیم و در دو نوبت صبح و شب بازرسی ها را انجام دهد تا از احداث بنای غیر قانونی جلوگیری شود و برای صدور رای در کمیسیون تشکیل پرونده دهند.

 

وی تصریح کرد: شهرداری برای شناسایی بناهای غیر قانونی از توان و ظرفیت پاکبانان استفاده و به آنها را بر اساس ارائه گزارشات مورد تشویق قرار دهد و همه ساخت و سازها اعلام نمایند و لازم نیست مجاز و غیر مجاز را تعیین کنند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر تربت جام با اشاره به برنامه های عمرانی شهر عنوان داشت: برای خدمت رسانی مطلوب تر و ایجاد رفاه بیشتر شهروندان شورای و شهرداری آمادگی دارد با همکاری بخش خصوصی نسبت به احداث اماکن تفریحی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و اقتصادی اقدام نماید.

 

دلشاد عظیمی با اشاره به راکد ماندن عملیات اجرایی دو پروژه دروازه زیارت و حمام عزت خاطر نشان کرد: دروازه زیارت به عنوان یک پروژه استانی تا کنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که برای اتمام آن نیازمند 700میلیون تومان اعتبار استانی می باشد که شورا و شهردار آمادگی دارد پروژه را با منافع اقتصادی آن در اختیار بخش خصوصی قرار دهد.

 

وی بیان داشت: حمام عزت به عنوان اولین محل استحمام مردم که قدمت تاریخی دارد به عنوان یک پروژه گردشگری تعریف شده است که لازم شهرداری بستر واگذاری این بنا را به بخش خصوصی فراهم و با همکاری میراث فرهنگی و گردشگری با کاربری سنتی سرا مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

انتهای پیام/