به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام مهدی عابدی امروز همزمان با نماز مغرب و عشاء در همایش بصیرت‌افزایی انقلابی که در حسینیه محمد رسول الله (ص) کاشمر برگزار شد اظهار داشت: امروز دنیای اسلام و دنیای شیعه و بلکه تمام مستضعفان جهان چشم امیدشان برای برقراری عدالت جهانی در جهان به جمهوری اسلامی ایران است.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدای (ع) مشهد با بیان اینکه نظام اسلامی ما بدخواهان زیادی در دنیا به جهت مؤثر بودنش دارد گفت: زمانی که یک ملت بی‌خاصیت باشد چه کسی با چنین ملتی دشمنی می‌کند، نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان که گذشته را ندیدند توجه داشته باشند که در رژیم پهلوی کشورمان تحت استعمار غرب و بویژه آمریکا بود و هواپیماهای این مملکت در جنگ ویتنام استفاده می‌شد و شخص اول مملکت جرأت اعتراض نداشت.

 

حجت‌الاسلام عابدی بیان داشت: در رژیم پهلوی گروهبان سه آمریکایی جواب احترام فرمانده پادگان ما را نمی‌داد؛ مهندس شرکت ایتالیایی در پالایشگاه شهید هاشمی‌نژاد مهندس ایرانی را سر میز غذا راه نمی‌داد؛ مملکتی داشتیم که لیست نماینده‌های مجلس از سفارت انگلیس و آمریکا بیرون می‌آمد و به رژیم دیکته می‌شد و لیست را به استانها و شهرستانها می‌فرستادند و الزام می‌کردند که باید از صندوق‌های رأی اسامی این افراد مشخص شده بیرون بیاید.

 

وی ابراز کرد: کشوری که آمریکایی‌ها با تمام وجود بر ارتش و اقتصاد و فرهنگ و سیاستش مسلط بودند و هر آنچه می‌خواستند بدون جنگ به دست می‌آوردند، امروز نه تنها ملت مسلمان و انقلابی ما تو دهن آمریکا زده است بلکه نظام سلطه را به چالش کشیده و به همین علت به محض اینکه آمریکا متوجه اعتراضات خیابانی مردم کشورمان می‌شوند بلافاصله پشتیبانی می‌کنند اما نه پشتیبانی از ملت بلکه پشتیبانی با این هدف که به منافع استکباری از دست رفته‌‌شان دست پیدا کنند.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدای مشهد گفت: مردم مطالبات واقعی دارند اما باید مواظب باشند که یک عده عناصر مسأله دار سوءاستفاده سیاسی نکنند؛ مردم بی‌تعارف مشکل معیشت دارند اما آن زخم خورده‌هایی که مسأله دار هستند وسط جمعیت می‌روند و فریاد می‌زنند«سوریه را رها کن فکری به حال ما کن».

 

وی ادامه داد: اگر سوریه مقاوم نمی‌شد و مدافعان حرم جلوی تکفیری‌ها و داعشی‌ها را در سوریه نمی‌گرفتند امروز در داخل کشور خودمان امنیت نداشتیم و به فرموده‌ی مقام معظم رهبری باید در کرمانشاه و کردستان جلو آنها را می‌گرفتیم.

 

حجت‌الاسلام عابدی بیان کرد: در کشورمان ظرفیت‌های بسیاری داریم و کافی است که مسئولین اقتصاد مقاومتی را جهت حل مشکل معیشت مردم باور کنند؛ وقتی که یک خانم مسلمان و شیعه تبریزی می‌تواند با یک حمایت نسبی برای 120 نفر زن کارآفرینی کند و در مدت سه سال محصولاتش را صادر هم بکند چرا نتوانیم با استفاده از این فرمول«ما می‌توانیم» مشکل معیشتی مردم را حل کنیم.

 

وی ابراز داشت: کسانی که از معترضین حمایت کردند و می‌کنند خودشان غرق در بحران هستند؛ آمریکایی که امروز سردمدار نظام سلطه است اگر که با ملت ایران میانه‌ایی داشت 50 سال تمام پدر و پسر دیکتاتور را بر مردم ایران مسلط ‌نمی‌کردند که تسمه از گرده مردم بکشند و از سرمایه‌های کشورمان به نفع خود استفاده کنند.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدای مشهد ادامه داد: شاه خبیثی که در سال 51 در یک قمار دو ساعته 50 میلیون تومان پول مردم کشورمان را می‌باخت در شرایطی که متوسط حقوق کارمند ما 500 الی 1200تومان بود؛ آمریکایی که بر آموزش و پرورش ما یک زن بهایی را مسلط کرده بود و به شاه گزارش می‌داد که افتخار من این است که در یک کشور شیعه اجازه ندادم یک دختر ایرانی با روسری به مدرسه برود.

 

وی گفت: امروز کمتر خانواده‌ایی است که مشکل نداشته باشد اما وقتی صحبت دفاع از کلیت نظام است به صحنه می‌آیند؛ مردمی که در هشت دفاع مقدس مقاومت کردند؛ مردمی که در سالهای 60 الی 64 که اوج ترورهای این کشور توسط منافقین و آمریکای جنایتکار بود تا پای جان از انقلابشان دفاع کردند و اکنون هم در صحنه هستند.

 

حجت‌الاسلام عابدی با اشاره به جنایتهای مریم رجوی علیه مردم کشورمان بیان داشت: سرکرده‌ی منافقان دستش به خون بهترین پاکان این ملت آغشته است؛ منافقینی که در عملیات فروغ جاویدان که از مهران تا تهران برنامه‌ریزی کرده بودند در سر پل ذهاب بیماران بیمارستان را زنده زنده سوزاندند.

 

وی با بیان اینکه جوانان جنایات منافقین را مطالعه کنند ادامه داد: اسنادی موجود است که سرگروه منافقین اعتراف کرده برای گرفتن اطلاعات از سه بسیجی پاسدار در سن 18 الی 21 اولین کاری که کردیم یک قابلمه آب جوش بر سر این سه پاسدار ریختیم و اینقدر شکنجه دادیم که وقتی موهای این سه پاسدار را می‌گرفتیم که بکشیم عقب پوست سر آنها کنده می‌شد یعنی مقاومت طبیعی بدن از دست رفته بود.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدای مشهد تأکید کرد: مردم باید هوشیار باشند؛ ضمن اینکه مطالبات به حق مردمی حق مردم است اما باید مراقبت کنند که این مطالبات در چهارچوب قانون گرفته شود نه در کف خیابان که دشمن سوءاستفاده کند.

 

وی بیان داشت: حدود 40 سال است که از انقلاب می‌گذرد آزادانه پای صندوق‌های رأی آمدیم و در سرنوشت کشورمان تصمیم گیری کردیم در صورتی که در دوره خفت بار طاغوت مردم اجازه نداشتند برای کشور خودشان تصمیم بگیرند.

 

حجت‌الاسلام عابدی گفت: داشتن یک زندگی آبرومندانه حق مردم است امیدواریم مسئولین به یک جمع بندی برسند که از غرب آبی برای ما گرم نمی‌شود بلکه باید خودمان را باور کنیم و راهکار مقام معظم رهبری برای حل مشکل معیشتی و بیکاری جامعه توانمندسازی اقتصاد مقاومتی است و راه توانمندسازی تکیه بر توانمندی داخلی است.

 

وی ابراز کرد: وزارت کشاورزی کره شمالی یک کیسه برنج هم وارد نمی‌کند؛ کشور ژاپنی که در جنگ جهانی دوم نابود شده بود به توانمندی‌های خودشان اتکا کردند؛ شهروند فرانسوی سر میز غذا، ماهی که از کشور خودش نباشد نمی‌خورد.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدای مشهد با بیان اینکه غیرت ملی را در درون خودمان تقویت کنیم گفت: کشوری که می‌تواند موشک با برد دو هزار کیلومتری بسازد نمی‌تواند ماشین با کیفیت تولید کند؛ اول انقلاب امام خمینی (ره) فرمودند ما می‌توانیم و مقام معظم رهبری به صراحت فرمودند اقتصاد مقاومتی با واردات بی رویه نمی‌سازد.

 

وی یادآور شد: امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است و دشمن از این قدرت هراس دارد و واقعیت این است که قدرت آمریکا رو به افول است و مردم ولایتمدار و هوشیار کشورمان اجازه نمی‌دهند که دشمن به اهداف شوم خود برسد.

 

انتهای پیام/