به گزارش صبح توس؛ امیر زارعی ظهر امروز در جمع مدیران ورزشی استان  گفت: گروه توسعه همگانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با هماهنگی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیات‌های ورزش همگانی و انجمن‌های ورزشی، ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی، بسکتبال و والیبال المپیاد ورزش‌های همگانی را به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر برگزار می‌کند.


وی افزود: این المپیاد همزمان در سراسر کشور با هشت رشته به تفکیک برای آقایان و بانوان در رشته‌های طناب‌زنی، دارت، بسکتبال، روپایی، طناب کشی، والیبال ۹ نفره، داژبال و پنالتی هدفمند و دو رشته انتخابی بومی محلی به صورت مشترک در تمام شهرستانها برگزار خواهد شد.


زارعی با بیان اینکه همزمان در سراسر کشور اولین المپیاد ورزش‌های همگانی در خراسان رضوی برگزار می‌شود تصریح کرد: آیین نامه برگزاری برای تمام شهرستان ها ارسال شده و بعد از جلسات مختلف به صورت باشکوه این المپیاد برگزار خواهد شد.


وی ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین مردم و خانواده ها و استعدادیابی را از اهم اهداف این المپیاد بر دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم به عنوان استان برتر در برگزاری معرفی شویم، این المپیاد پس از تصویب در ۱۲ بهمن برگزار می‌شود.

انتهای پیام/