به گزارش خبرنگار صبح توس؛ استاندار خراسان رضوی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه اظهار کرد: مسیر توسعه همکاری‌ها بین جمهوری اسلامی ایران و کشور روسیه فراهم است و ما بر آنیم تا با برقراری پرواز مستقیم بین مشهد – کازان به توسعه مبادلات بازرگانی بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه کمک کنیم.

 

علی‌رضا رشیدیان با تأکید بر توانمندی‌های صنعتی و تولیدی دو طرف، سطح فعلی مبادلات بازرگانی را قابل ارتقا دانست و از حمایت جدی دولت‌های دو کشور در این مسیر خبر داد.

 

وی تصریح کرد: عزم استان خراسان رضوی برای توسعه مناسبات و مبادلات تجاری و اقتصادی با روسیه جدی است.

 

استاندار خراسان رضوی بیان داشت: این استان ظرفیت‌های صادراتی ارزشمندی در حوزه‌های مختلف ازجمله کشاورزی، صنعتی و معدنی دارد که می‌تواند زمینه گسترش روابط و مناسبات باشد.

 

شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس با توجه به اهداف استراتژیک خود در این نمایشگاه اختصاصی به ارائه محصول کود گوگرد بنتونیتی پرداخت و با توجه به گشایش بازارهای جدید این محصول در سطح جهانی و ارزش‌افزوده بالای آن به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تولیدکنندگان در سطح منطقه حضور پیدا کرد.

 

کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در این نمایشگاه با مدیران دولتی و تجار کشور تاتارستان در زمینه معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی تبادل‌نظر کردند و همچنین با تجار داخلی بحث و تبادل‌نظر شد.

 

در نمایشگاه مذکور که در فضایی به مساحت هزار و ۳۰۰ مترمربع برگزار شد، شرکت‌های ایرانی به معرفی محصولات خود پرداختند.

انتهای پیام/