به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام هادی ایمانی نیا گفت: حوادث پس از انتخابات 88 بسیار دردناک بود اما حماسه 9 دی که از آن بعنوان انقلاب سوم یاد می شود، انقلاب اسلامی ایران را بیمه کرد.

وی با بیان اینکه با تدبیر و درایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حماسه حضور مردم و عاشقان حسینی، بساط فتنه و فتنه گران برای همیشه جمع شد و به زباله دان تاریخ پیوست، افزود: عبرت گرفتن از حوادث سال 88 یکی از مهمترین نکات تداوم انقلاب است که از آن می توان به شناخت دوست و دشمن اشاره کرد.

وی ادامه داد: دشمن به گونه ای عمل کرده است که گاهی دوست و دشمن به یکیدیگر تشبیه می شوند و شناخت این دو از یکدیگر بسیار سخت و دشوار بوده و به همین دلیل می بایست مراقب بود تا وارد نقشه و دام دشمن نشوسم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قوچان با بیان اینکه فتنه به معنای آمیختن حق و باطل است، تصریح کرد: دشمن یک کلمه حق را با هزاران جملات باطل در هم می آمیزد و به خورد ما می هد که می بایست بسیار دقت کرد و در این میان فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فصل الخطاب می باشد.

حجت الاسلام ایمانی نیا با بیان اینکه دشمن با ادبیات لسوزانه وارد میدان شده است، خاطر نشان کرد: طی روزهای اخیر شاهد انتقاداتی از سوی مردم در برخی از شهرها بودیم و در این میان دشمن همانند سال 88 درصدد هدایت مسیر انتقادات مردمی به اقدام علیه نظام است و این مساله نیازمند مراقبت همه جانبه می باشد.

وی در پایان گفت: بصیرت با شعار دادن به دست نمی آید و افزایش قدرت تحلیل در مسائل می تواند عامل قرار گرفتن در مسیر حق باشد.

انتهای پیام/