به گزارش صبح توس؛ حسن صداقتی عصر امروز در نشست گفتمان دینی فرهنگیان خلیل آباد که به منظور حماسه 9 دی برگزار شد، اظهار داشت: حوادث و فتنه سال 88 که منشأ داخلی و خارجی داشت و کشور دچار تلاطم های زیادی شد.

 

وی وحدت کلمه، ایمان به خدا و رهبری انقلاب را از جمله عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: مردم زمانی که دیدند اسلامیت اسلام و موجودیت نظام هدف گرفته شده به همین منظور به عوامل پیروزی انقلابی بازگشت کردند.

 

مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد با بیان اینکه حماسه 9 دی حمایت آحاد مردم از نظام و ولایت در یک حرکت خودجوش مردمی بود، تصریح کرد: مردم با روحیه انقلابی خود زیر بیرق ولایت جمع شدند و با حمایت همه جانبه و تجدید بیعتی که با امام زمان خود و مقام معظم رهبری داشتند انقلاب را بیمه کردند.

 

وی با تأکید بر اینکه حماسه 9 دی چون از دل مردم شروع و به یک حرکت ماندگار تبدیل شد، اذعان کرد: خلوص نیت دلسوزان انقلاب نیز از دیگر عوامل ماندگاری حماسه 9 دی بود و کار برای خدا و حفظ نظام و انقلاب انجام گرفت و ان شاء الله حماسه 9 دی ماندگار خواهد بود.

 

پیشگام بودن مسئولان در دفاع از ارزش ها از جمله وظایف مسئولان است

 

صداقتی با اشاره به اینکه مردم همیشه در صحنه هستند و حمایت های خود را از نظام و انقلاب انجام می دهند، عنوان کرد: مردم همیشه متحد بوده اند و اتحاد مسئولان با یکدیگر نیز می تواند کمک خوبی به اعتلای نظام و انقلاب اسلامی داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه هوشیاری مسئولان نیز در این برهه از زمان بسیار حائز اهمیت است، تشریح کرد: تاریخ در تمام ابعاد خود تکرار می شود و چنانچه مواردی بود و حادثه های مشابه تکرار شد، هوشیاری و اقدام بجا مسئولان و پیشگام بودن آن‌ها در حفظ ارزش ها از جمله وظیفه مسئولان نظام و انقلاب اسلامی است.

 

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه علت حضور پرشور مردم در عرصه های سخت بسیار روشن است، بیان کرد: این مردم نظام، انقلاب، رهبری را دوست دارند و چون به پای این انقلاب خون دادند و زحمت کشیده اند طبیعتاً در این صحنه ها حضور دارند و حمایت می کنند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم وظیفه خود می دانند که آن راهی را که از خرداد 42 آغاز کردند و در بهمن 57 به ثمر نشاندند و در طول 8 سال دفاع مقدس نظام را تثبیت کردند ادامه دهند.

 

انتهای پیام/