به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام جواد ابراهیمی فرد امام جمعه بخش عطاملک جوین ظهر امروز در همایش بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی  شهرستان جوین، با اشاره به اینکه این حماسه دستاوردهای بسیاری داشته است، اظهار داشت:حماسه 9  دی، حق را از باطل جدا کرد و چهره واقعی افرادی که خود را در خط امام و رهبری معرفی می کردند نشان داد.

 

وی افزود: فتنه 88 یک اختلاف و درگیری شخصی یا حزبی نبود بلکه خیانتی بزرگ به حقوق ملت سرافراز و آزاده ایران ، بی توجهی به اعتقادات دینی و زیر سوال بردن آرمان های انقلاب اسلامی بود.

 

حجت الاسلام ابراهیمی فرد ادامه داد: طراحان اصلی فتنه‌ی 88، بیگانگان بودند و در داخل کشور نیز عواملی بدون بصیرت، به این فتنه کمک کردند.

 

امام جمعه بخش عطاملک جوین گفت: فتنه گران با ادعای تقلب در انتخابات ، قانون را زیر پا گذاشتند و به کشور و اموال عمومی خسارات زیادی وارد کردند.

 

حجت الاسلام ابراهیمی فرد با تاکید بر اینکه نهم دی‌ماه روز مرگ فتنه و دفن دسیسه‌های فتنه‌گران است، تصریح کرد: این روز متعلق به همه ملت ایران است و باید آن را گرامی داشت.

 

وی یادآورشد: حماسه عاشورایی نهم دی ماه 88 تجلی قدرت الهی و جلوه بصیرت، ولایتمداری و وحدت آحاد ملت ایران اسلامی در دفاع از آرمان های انقلاب و میثاق با ولی فقیه و امام المسلمین بود.

 

امام جمعه بخش عطاملک جوین با بیان اینکه دشمنان باید این واقعیت را درک کنند که ملت ایران پایبند و وفادار به نظام اسلامی هستند ، بیان داشت: مردم توهین به مقدسات دینی و ایجاد تفرقه و اختلاف را قبول نمی کنند و توطئه های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی و برملا خواهند کرد.

 

امام جمعه بخش عطاملک جوین  در پایان گفت: انقلاب اسلامی ایران همیشه در معرض فتنه های استعمار بوده لذا مردم باید پشت سر رهبری باشند تا کشور گرفتار مشکلات نشود.

 

انتهای پیام/