حسین شیخ الاسلام در گفت و گو با صبح توس با بیان اینکه حماسه نهم دی‌ماه در سال 88 و حضور پرشور ملت ایران در دفاع از آرمان‌های انقلاب در تاریخ کشور ماندگار است اظهار داشت: درسی که این حماسه به ما داد راه گشای مسائل مختلف ما خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه آنچه امروز دشمنان ما را برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی مأیوس می‌کند وحدت و انسجام بین مسئولان و مردم است تأکید کرد: هرچه در بین مسئولان ما اختلاف بیشتر باشد طمع دشمنان نسبت به ما زیادتر می‌شود.

 

مشاور وزیر امور خارجه کشور با بیان اینکه باید این موضوع که امریکا دشمن ما است و هیچ‌گاه دست از این دشمنی بر نخواهد داشت در کشور ما نهادینه شود تصریح کرد: هیچ فرقی ندارد که چه کسی در امریکا روی کار باشد آن‌ها مترصد استفاده از موقعیت‌ها برای تکرار حوادث سال 88 هستند.

 

شیخ‌الاسلام با اشاره به اینکه امریکا اسرائیل و آل سعود همیشه در جبهه مقابل با ما هستند ادامه داد: ایران همیشه در جبهه پابرهنگان مستضعفان و مظلومان دنیا بوده و همیشه مدعی احقاق حق مظلومان است.

 

وی با بیان اینکه دشمنان هیچ‌گاه دست از سر ما بر نخواهند داشت ادامه داد: اگر ما اشتباهی مرتکب شویم و موقعیتی را به دشمنان بدهیم آن‌ها واردشده و ضربات جبران‌ناپذیری بر ما وارد می‌کنند.

 

انتهای پیام/