آیت الله حسن عالمی در گفت و گو با صبح توس با بیان اینکه رگه‌هایی از وابستگان به فتنه 88 در کشور موجود بوده که منتظر فرصت برای انجام اقدامات خرابکارانه است اظهار داشت: این رگه‌ها و باقی‌مانده‌های فتنه 88 باید شناسایی‌شده و از بین بروند.

 

وی با اشاره به اینکه متأسفانه برخی هنوز هم متوجه عمق فتنه در آن سال نشده‌اند تصریح کرد: بیان اهداف فتنه گران با همکاری دشمنان خارجی کشور را تا لبه پرتگاه سقوط برد و این موضوع باید برای مردم روشنگری شود.

 

نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به این موضوع که برای دریافت حقایق اتفاقات سال 88 آنچه نیاز به نگرشی عمیق به آن اتفاقات است تأکید کرد: نباید گذاشت غبار کهنگی بر این موضوع بنشیند و در تمامی فرصت‌ها نسبت به روشنگری در این خصوص استفاده شود.

 

آیت‌الله عالمی در ادامه با بیان اینکه مهم‌ترین موضوعی که سبب شد تا مردم حماسه نهم دی‌ماه را رقم بزنند عشق به اهل‌بیت بود عنوان کرد: ملت مسلمان ما نشان داده‌اند تا پای جان برای اسلام و اهل‌بیت ایستادگی می‌کنند و این‌یکی از مهم‌ترین ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

 

وی روشنگری و ترویج بصیرت در بین مردم و جامعه را یکی از راهکارهای مهم جلوگیری از بروز اتفاقات تلخ درآیندِ دانست و افزود: مردم ثابت کرده‌اند که برای حفظ ارزش‌های نظام از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

 

انتهای پیام/