حجت الاسلام سیداحمدحسینی در گفت و گو با  صبح توس با بیان اینکه درس مهمی که قیام مردمی نهم دی‌ماه به ما داد این موضوع بود که پیروی از ولایت ما را در برابر حوادث مصون می‌کند اظهار داشت: مردم مسلمان و خدا جوی ایران اسلامی پس از دست‌یابی به بصیرت و اطاعت از مقام معظم رهبری به‌عنوان ولی‌فقیه فتنه 88 را تبدیل به نقطه قوت جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور کردند.

 

وی با بیان اینکه دشمن برای رسیدن به اهداف خود ابتدا در داخل کشور اقدام به فضاسازی به نفع خود و جریان هم سو با خودش دارد ادامه داد: در قضایا انتخابات سال 88 در ابتدا دشمن با ایجاد شبهه در انتخابات و موضوع تقلب سعی در از بین بردن اعتماد مردم نسبت به‌نظام داشت تا بتواند از این فضا به نفع خود استفاده کند.

 

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام رضا با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز دشمنان درصدد است تا با بهانه قرار دادن برخی از مشکلات درونی کشور فضا را به سمتی ببرد که به نفع خواسته‌های خود استفاده کند تصریح کرد: راه‌حل تمام مشکلات موجود در خود کشور و به دست مسئولان داخلی است.

 

 

حسینی با اشاره به اینکه همین امنیتی که داریم یکی از بزرگ‌ترین برکاتی است که سبب می‌شود در سایه آن به پیشرفت‌های بزرگی برسیم ادامه داد: مردم در زمان میرزای شیرازی تمام‌قد پشت سر مرجعیت ایستادن و استعمار انگلیس را به‌زانو درآوردند و امروز نیز اگر مردم و مسئولان ولی‌فقیه زمان را اطاعت کنند راه پیشرفت برایمان بازخواهد شد.

 

وی مهم‌ترین وظیفه مسئولان در خصوص 9دی را روشنگری در مورد اتفاقات سال 88 عنوان و تأکید کرد: وقایع که در سال 88دشمنان تحت عنوان فتنه ایجاد کردند دارای لایه‌هایی است که باید برای مردم بازشده تا در برابر فتنه‌های بعدی ما را واکسینه کند.

 

انتهای پیام/