سردار محمد رضا داج لری در گفت و گو با  صبح توس؛ با بیان اینکه حماسه نهم دی‌ماه سال 88 برای دشمنان خارجی و برخی تفاله‌های وابسته به آن‌ها در کشور درس عبرت شد اظهار داشت: دشمنان قسم‌خورده انقلاب با استفاده از بهانه تقلب سعی در برهم زدن امنیت کشور و رسیدن به اهداف خود داشتند که بصیرت مثال‌زدنی مردم با حضور در نهم دی‌ماه خط بطلانی بر ادعاهای آن‌ها شد.

 

وی با بیان اینکه وی با اشاره به اینکه دشمن همواره درصدد ضربه زدن به‌نظام جمهوری اسلامی است تصریح کرد: این انقلاب از روز ابتدایی تاکنون فتنه‌های زیادی را پشت سر گذاشته و مردم باید با حفظ هوشیاری در برابر فتنه‌های آینده دشمنان آمادگی لازم را داشته باشند.

 

داج لری در ادامه به آنچه در فتنه 88مشاهده کردیم نفوذ جریان استکباری در برخی از خواص و بدنه حاکمیت بود تأکید کرد: این افراد با استفاده از کلیدواژه تقلب استارت کار را برای انجام اقدامات بعدی خود زدند.

 

 

فرمانده تیپ مهندسی 47 سلمان سبزوار به حمایت و هدایت کشورهایی نظیر امریکا انگلیس و اسرائیل از سران فتنه و فتنه گران اشاره کرد و افزود: این افراد با خیال خامی که در سر داشتن در فکر براندازی نظامی بودند که قدرت خود را از مردم گرفته است بودند.

 

 

وی با اشاره به اینکه ته‌مانده فتنه گران با هدایت غربی‌ها هیچ‌گاه دست از توطئه برنمی‌دارند ادامه داد: در حال حاضر این افراد برای ناامن کردن فضا تحریک به نافرمانی مدنی در جامعه می‌کنند که جلوگیری از این اقدامات هوشیاری ملت را می‌طلبد.

 

انتهای پیام/