به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمد تقی دلیری پور امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه جوین ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی اظهار داشت: فتنه سال 1388 که اصل نظام و ولایت را نشانه گرفته بود، حاصل تلاش  دشمنان نظام و انقلاب در داخل و خارج کشور بود.

 

وی افزود:  فتنه ۸۸ کشور را تا لبه پرتگاه برد؛ اما لطف خداوند و راهنمایی های پیامبر گونه رهبر انقلاب وهوشیاری مردم دوباره کشور را نجات داد.

 

امام جمعه جوین با اشاره به اینکه مردم در این روز یک توطئه بزرگ را خنثی کردند، یادآورشد: مردم در نهم دی ماه سال ۸۸ با حضور پرشور خود به دشمنان نظام و انقلاب ثابت کردند که همیشه پشتیبان نظام و رهبری هستند.

 

حجت الاسلام دلیری پور تصریح کرد: دشمنان فکر می کنند با شعار و تبلیغات دروغ، می توانند مردم را نسبت به انقلاب و نظام و گفتمان امام مایوس کنند؛ اما بدانند که ملت همواره همراه و حامی نظام و ولایت هستند.

 

خطیب جمعه جوین بیان داشت: گناه نابخشودنی فتنه گران این بودکه در مقابل کاربزرگ ملت یعنی حضور پرشور در انتخابات ایستادند و به انتخاب ملت بی احترامی کردند.

 

حجت الاسلام دلیری پورادامه داد: انقلاب اسلامی ایران همیشه در معرض فتنه های استعمار بوده، بنابراین مردم باید پشت سر رهبری باشند تا کشور گرفتار مشکلات نشود.

 

وی در پایان با بیان اینکه حضور با شکوه مردم در 9 دی همراه با بصیرت بود، گفت: حضور مردم نشان از دشمن‌شناسی، وقت‌شناسی و بصیرت آن ها بود که سبب شد این روز تاریخ ساز باشد و به عنوان یکی از نقاط عطف در انقلاب باشد.

 

انتهای پیام/