محمدرضا خلعتبری  در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به تأثیر کسر شش امتیاز بر عملکرد بازیکنان پدیده تأثیر داشته است، گفت: ما دیگر به کسر شش امتیاز فکر نمی‌کنیم، ولی این اتفاق واقعاً به تیم شوک وارد کرد.

 

وی افزود: امیدواریم که این شش امتیاز را به ما پس بدهند تا در بالای جدول قرار بگیریم. ما واقعاً برای تک‌تک این امتیازها زحمت کشیدیم، ولی به یک‌باره همه چیز از دست رفت.

 

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان اظهارکرد: امیدوار هستیم که این شش امتیاز را دوباره به پدیده بدهند تا شرایط بهتری پیدا کنیم. وقتی تیم در بالای جدول قرار داشت طبیعتاً روحیه بچه‌ها بالا بود، ولی الان کارمان سخت شده است. وقتی به این فکر می‌کنیم که به دلایل غیرفنی در جدول سقوط کردیم طبیعتاً این موضوع آزارمان می دهد.

 

لازم به ذکر است؛ باشگاه پدیده خراسان به دنبال پرداخت بخشی از بدهی‌های خود است تا بتواند قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کرده و از آنها در بازی با سپاهان استفاده کند.

 

کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ به باشگاه پدیده اعلام کرده تنها در صورتی می‌تواند در نیم فصل بازیکن بگیرد که حداقل 20 درصد بدهی‌های خود را پرداخت کند.

 

باشگاه پدیده دفاعیات خود را در مورد پرونده زوران کنزوویچ به دادگاه CAS ارسال کرده‌ و امیدوار است شش امتیاز کسر شده از این تیم توسط این دادگاه برگردد.

 

انتهای پیام/