علی یساقی در گفت‌وگو با صبح توس اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ استان خراسان رضوی توسط هیئت ورزش‌های رزمی شهرستان نیشابور و با همکاری اداره ورزش و جوانان آن شهر  در قالب قهرمانی کیک بوکسینگ واسکو  و در سه استایل لوکیک ، سمی کنتاکت و دفاع شخصی و سلاح سرد در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان ، جوانان و بزرگ‌سالان  برگزار شد.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی شهرستان چناران در ادامه افزود: در این مسابقات که تیم رزمی چناران با مربیگری یساقی، نباتی، ابراهیم پور با تیم‌های اعزامی از سراسر استان به رقابت پرداخت و در دو استایل لوکیک و سمی کنتاکت توانست به ده مدال خوشرنگ دست پیدا کند و همچنین کاپ اخلاق کاپ اخلاق این مسابقات را از آن خود نماید.

وی افزود: در این رقابت‌ها امیررضا فخرآابادی در رده نوجوانان و علی پاسبان در رده جوانان موفق به کسب مدال شدند و بر کوی نخست این مابقات ایستادند.

وی ادامه داد:  رحمان ابراهیم پور  و رضا اسماعیلی  هر دو در بزرگ‌سالان نقره گرفتند و دوم شدند و مهدی صادق زاده نیز در رده  بزرگ‌سالان و  امیر اسماعیلی در رده  نوجوانان هم به مقام دومی بنده کردند.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی شهرستان چناران عنوان داشت: حسین پاسبان و  حسین نیکو در جوانان ، حمید صادق زاده در نوجوانان و عطاعابدی در نونهالان به برنز و جایگاه سومی بسنده کردند.

انتهای پیام/