به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام علی‌اصغر امینی شب گذشته در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم  نهم دی در بردسکن که با حضور روسای ادارات و معاون فرماندار برگزار شد، اظهار کرد: بصیرت و آگاهی را کسانی می‌توانند داشته باشند، که با تاسی از اهل بیت و اسلام ناب محمدی، در مقابله با دشمنان با جسارت و در صف اول باشند.

وی مقابله در برابر دشمنان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: مقابله در برابر دشمنان، بصیرت کسانی است که این  راه را بپیمایند و ثابت قدم باشند.

امینی با اشاره به  فتنه سال 88 که با رهنمون افراد خودباخته داخلی و در ادامه دشمن خارجی صورت گرفت، گفت: اگر افراد دلباخته داخلی کمی بصیرت داشتند، نمی‌گذاشتند، این انقلاب که ثمره صدها هزار شهید، جانباز، آزاده سرافراز، رزمندگان و ایثارگران است، در مسیری قرار گیرد که براندازی نظام را در برداشته باشند.

وی به بحث تقلب در انتخابات در سال 88 که شعار عده‌ای بود اشاره کرد و اظهار داشت: هدف دشمن از این موضوع براندازی نظام و ضربه‌زدن به ولایت بود که آن حضور با بصیرت مردم در نهم دی آب پاکی بود و آنان را در تاریخ  بایگانی کرد.

امام جمعه بردسکن حرکت سخیف دشمن در روز عاشورا و اهانت به مقدسات اسلامی که بعضا همراه آنان افراد ساده‌لوح و بی‌بصیرت هم بودند را یادآوری کرد و افزود:حضور آگاهانه مردم و سخنان پیامبرگونه رهبری انقلاب اسلامی در آن خطبه تاریخی، دشمن داخلی و خارجی را سر جایش نشاند.

وی افزود: اگر حضور مردم در نهم دی اتفاق نمی‌افتاد، دشمن بیش از پیش ریشه اسلام و انقلاب را  مورد آسیب قرار می داد.

امینی با تجلیل از دلاورمردی‌های رزمندگان بصیر در دوران دفاع مقدس و نیز مدافعین حرم حضرت زینب(س) اظهار داشت: ایمان مستحکم و با اراده قوی رسوخ‌ناپذیر است.

وی گفت: دفاع از ارزش‌ها کار کسانی است که در اعتلای فرهنگ دینی بصیرت بیشتری دارند و در مقابل جبهه‌های نفوذ  فرهنگی دشمن چون سد و دژ محکم و آهنین ایستاده‌اند و این را در صحنه‌های مختلف از خود نشان داده‌اند.

امینی با بیان اینکه ملت ایران سربلند روزهای سخت در کشور هستند، به برجام و به بی‌اعتمادی به دشمن اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در مقابل این ملت سربلند، کسانی هم ایستادند که امروز چهره سیاه آنان در تاریخ مانده است زیرا فریب خوردند و همچنان روسیاه هستند.

وی برنامه‌ریزی خوب و منسجم برگزاری مراسم ایام‌الله نهم دی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: حضور در برنامه نهم دی یک وظیفه ملی و امید است با حضور با صلابت همه اقشار در این روز، اقتدار نظام را به رخ دشمنان بکشند.

انتهای پیام/