علی سطان مرادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجستان در گفت و گو با خبرنگار صبح توس  ضمن تاکید به حضور مردم در مراسم روز 9 دی ماه در بجستان اظهار کرد:  نه دی ماه روز تجدید بیعت مردم ایران با ولایت مطلقه فقیه بود و است و  حرکت میلیونی ملت ایران در سال 88 نشانگر آن بود که مردم در بزنگاهها پشت سر ولایت هستند،  محکم ایستادگی میکنند و نمیگذارند تا بیگانگان کوچکترین گزندی به این کشور وارد کنند.

 

سطان مرادی ادامه داد: امروز برخی افراد، جریانات و رسانه‌های بیگانه که با ما دشمنی دارند، چه فعالیت‌هایی می‌کنند؟ و از محوری‌ترین فعالیت‌هایشان، با طرح شبهات به دنبال تضعیف جایگاه ولایت فقیه هستند و متاسفانه عده‌ای در داخل نیز با آن‌ها همراهی می‌کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه امام (ره) مکررا می‌فرمود «ببینید دشمن چه می‌گوید و اگر شما همان راه را می‌روید اشتباه است» اذعان کرد:  امام (ره) می‌فرمودند «پیرو ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند».

 

رئیس تبلیغات اسلامی بجستان در ادامه تبیین جایگاه 9 دی تصریح کرد: حماسه 9 دی نقش مردم و سرمایه اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای دوست و دشمن بار دیگر بارزتر کرد تا پیوند اسلامیت، جمهوریت نظام و صیانت از آزادی مردم با اتکا به اعتقادات اسلامی، انقلابی و همه ظرفیت های قانونی، سیاسی، مردمی و به ویژه ایستادگی مردم تحت رهبری مقام رفیع ولایت در برابر قانون شکنان، دنیا طلبان، مرددین، متزلزلین و مخالفان نظام و انقلاب اسلامی از سوی دیگر تثبیت و مرزبندی شود.

 

دبیر ستاد  بزرگداشت 9 دی شهرستان بجستان عنوان کرد: تردیدی نیست که خلق حماسه عظیم نهم دی ماه که با حضور خروشان و ده‌ها میلیونی ملت ایران و اعلام برائت و بیزاری آنان از اصحاب فتنه و هتک حرمت مقدسات و ارزش‌های مذهبی در روز عاشورا رقم خورد، بیش از هر مقوله‌ای این حقیقت را فریاد زد که کشور و ملتی که از نعمت ولایت فقیه و رهبری حکیم و دوراندیش برخوردار است بر هرگونه سختی، توطئه و فتنه‌ای فائق خواهد آمد.وی ادامه داد: بازخوانی و تبیین چرایی حماسه 9 دی و فتنه 88 نیاز دائمی جامعه اسلامی و از رخدادهای آگاهی‌بخش و مولّد هوشمندی و هوشیاری برابر سناریوهای دشمنان ایران اسلامی است چرا که ملت ‌تاریخ‌ساز ایران اسلامی با الهام از فرهنگ عاشورایی، اوج شور و شعور دینی، بصیرت سیاسی و ولایتمداری خود را در این روز به نمایش گذاشتند‌.

 

سطان مرادی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه این روز از اهمیت ویژه ای برخوردار  است این مراسم در بجستان باشکوه تر از هر سال برگزار خواهد شد وتا به امروز چند جلسه با سپاه شهرستان برگزار و سخنران مراسم انتخاب شده و طی امروز در نشستی که در دفتر امام جمعه برگزار میشود برای کیفی سازی و چگونگی برگزاری این مراسم به بحث و بررسی خواهیم پرداخت.

 

انتهای پیام/