به گزارش صبح توس؛ سردار محمد رضا نقدی شب گذشته در هشتمین یادواره 44 شهید دانشکده فنی شهید منتظری در مشهد با اشاره به این نکته که ایران با اتکا به توانمندی های خود به پیشرفت های مختلف در عرصه علمی، تسلیحاتی، فرهنگی و دیگر عرصه ها دست یافته است، گفت: امروز آمریکا مستاصل، زمین گیر و عاجز شده و همه تصمیم‌های نادرستی که دولت آمریکا در ارتباط با خاورمیانه می‌گیرد از روی وحشت است؛ زیرا می‌ترسد با تکمیل پیشرفت و نفوذ ایران، دیگر جایی برای او باقی نماند.

 

معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر این موضوع که انقلاب اسلامی غزه را آزاد کرد، ادامه داد: مردم بحرین، یمن و لبنان را به میدان آورد لذا نفوذ انقلاب اسلامی در جبهه مقاومت منطقه بسیار زیاد بوده است.

 

وی در ادامه سخنان خود بر حل مشکلات فعلی کشور اشاره و تصریح کرد: هر جا که اسلام پیاده شد و از ولایت و امامت اطاعت کردیم، موفق بودیم.

 

عدم موفقیت ناشی از سستی و عدم اطلاعات از رهبری است

 

نقدی عدم موفقیت در برخی موارد را ناشی از سستی، عدم اطاعت از ولایت و پیروی از سبک‌های زندگی شرقی و غربی دانست و خاطرنشان کرد: چنانچه بخواهیم بر مشکلات فائق شویم باید مقاومت کنیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب، انقلاب اسلامی از گردنه‌های سخت خود گذشته و امروز باید انقلاب در عدالت نمایی‌ها، مسیر خود را گم نکند.

 

معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که هر چه به قیام امام عصر (عج)، نزدیک می‌شویم، فتنه‌ها خود را به حقیقت نزدیک‌تر می‌کنند، ادامه داد: رابطه با آمریکا به هیچ وجه آزادی به دنبال ندارد، رابطه با آمریکا به معنای تمام شدن آزادی و مبتلا شدن به فساد است.

 

وی در ادامه  حقیقت را  ولایتی دانست که در مقابل ما قرار دارد و ما را به مقاومت دعوت می‌کند و به ما وعده می‌دهد که پیروزی نزدیک است و این درس شهداست.

 

نقدی  در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه رفیع شهدا اشاره کرد و ضمن بیان این نکته که مجلس شهدا، مجلس عزاداری و ختم نیست، بلکه مجلس درس گرفتن و میثاق بستن با آرمان های آنان است، گفت: مردم ایران ثمره مقاومت را چشیده‌اند بطوری‌که با کمتر از پنج درصد تجهیزات خود در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند.

 

هزینه‌های سازش کمتر از هزینه‌های مقاومت نیست

 

معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:هرچند مقاومت سخت است و هزینه دارد؛ اما هزینه‌های سازش کمتر از هزینه‌های مقاومت نیست، زیرا سازش نکبت اندر نکبت است و فرد سازشگر شرافت و انسانیت خود را می‌فروشد و خود را در اختیار طاغوت قرار می‌دهد.

 

 

وی با بیان اینکه چنانچه فردی از ترس ظالم، تن به سازش دهد عاقبت خوبی نخواهد داشت، ابراز کرد: مدل دیگر سازش، کشورهای منطقه و آل سعود هستند که خود را نوکر آمریکا می‌دانند و 480 میلیارد دلار پول نوکری خود را می‌دهند.

 

انتهای پیام/