به گزارش صبح توس؛ صبح امروز عباسعلی صفایی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار فریمان در جمع مردم فریمان گفت: باتوجه به فرموده مقام معظم رهبری بحث اقتصاد مقاومتی به عنوان یک نقشه راه،ان شاءالله باید همه عزیزان همت کنند،این وظیفه تنها برای دولت نیست که این همه مسایل و مشکلاتی که در این حوزه ها است با توجه به تحریم هایی که از گذشته بوده و هنوز هم بعضی از آنها به شدت ادامه دارد بتواند به تنهایی مشکلات رو حل بکند،نیاز به کمک تک تک آحاد جامعه و خصوصا فرهیختگان و نخبگان جامعه هست که ان شاءالله امید واریم با همت یکایک شما عزیزان بتوانیم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

فرماندار جدید فریمان خاطرنشان کرد: تخصص بنده در حوزه کشاورزی و روستا است و روستا زاده هستم و این افتخار رو دارم که خداوند توفیقی داده که در نظام جمهوری اسلامی خدمتگذار مردم عزیز و ولایی این منطقه باشم.

وی در ادامه گفت: نگاه ما به بحث بهره وری آب است،عزیزان همه می دانیم توصعه پایدار زمانی تحقق پیدا می کند که مقوله آب که ما در یک منطقه نیمه خشک و خشک هستیم بیش از جاهای دیگر به آن بهاء بدهیم و جلو گیری کنیم از افت آبهای  زیر زمینی تا در آینده بتوانیم در توصعه چه در بخش کشاورزی و چه صنعت ان شاءالله قدم های محکمتر برداریم.

وی افزود:روستای آباد شهر آباد را رقم می زند فریمان در،دروازه یک کلان شهر مذهبی می تواند یک فرصتی باشد هم برای فریمانی های عزیز و کل استان و در کل کشور بتواند جایکاه خودش را بیش از پیش ان شاءالله به جامعه به اثبات برساند و از این ظرفیت استفاده لازم را ببریم.

صفایی در پایان گفت:  به هیچ وجه راضی نیستم تقدیر و تشکر از بودجه دولتی برای بنده استفاده شود،صلاح نمی بینم هزینه ای کنید که خدایی نکرده یک هزینه مضاعف برای بیت المال باشد،همین که به صورت تلفنی یا در شبکه های مجازی اعلام می کنید کفایت می کند.

در پایان توسط مجری برنامه حکم فرماندار جدید فریمان قرائت شد: در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به عباسعلی صفایی:به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان رضوی به سمت فرماندار شهرستان فریمان منصوب می شوید.


امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" موفق باشید.

انتهای پیام/